BydgoskieMarki - katalog firm lokalnych

Saunatech z Bydgoszczy liderem w branży!

cze 24, 2019 dodane przez BydgoskieMarki.pl

Sauna fińska już dawno przestała nam kojarzyć się jedynie z krajami Skandynawii – dziś dostępna jest w wielu salonach SPA na całym świecie. Pokochali ją również mieszkańcy Bydgoszczy i okolic, którzy coraz częściej decydują się na jej budowę w prywatnych domach. W tym celu zgłaszają się zwykle do firmy Saunatech – wiodącego wykonawcy i dostawcy wyposażenia saun na lokalnym rynku. Jakie kupują produkty i z jakich usług korzystają najczęściej?

Budowa i wyposażenie saun

W ofercie marki Saunatech klienci znaleźć mogą wszystko to, co do budowy sauny jest niezbędne: drewno, piece do sauny (zarówno elektryczne, jak i opalane drewnem), sterowniki do pieców, drzwi do sauny, promienniki infrared i akcesoria: aromaty i zapachy, cebry oraz chochle, środki do czyszczenia i konserwacji sauny, kamienie, misy saunowe oraz klepsydry i termo-higrometry. W ofercie nie brakuje również zagłówków, oparć, ręczników, specjalnych czapek, luster oraz lamp solnych, które nadają saunie wyjątkowy charakter. Saunatech oferuje klientom także projekt, kompleksową budowę i serwis saun oraz montaż części zamiennych.

Łaźnie parowe i… wiele więcej!

Choć Saunatech to uznany na rynku wykonawca i dostawca wyposażenia saun, asortyment sklepu nie ogranicza się do jednej grupy produktów – kolejną stanowi również wyposażenie łaźni parowych. Klienci sklepu znajdą w nim m.in. generatory pary, drzwi do łaźni, sterowniki, dysze parowe, pompy zapachowe, zmiękczacze wody, mozaiki Ezarri, siedziska, oświetlenie oraz materiały do izolacji. To jednak jeszcze nie wszystko – w asortymencie sklepu nie brak także blatów kuchennych i fajerek, kominków, kotłów na wodę i wędzarni. Osobną kategorię stanowią piece grzejne oraz kuchenne.

Dlaczego Saunatech?

Choć Saunatech działa głównie lokalnie, nie bez przyczyny uznawany jest za lidera w swojej branży. Mieszkańcy Bydgoszczy i okolic decydują się na skorzystanie z jego usług przede wszystkim ze względu na ich jakość i indywidualne podejście do klienta. Istnieje możliwość budowy sauny na wymiar w taki sposób, aby idealnie pasowała do pomieszczenia, w którym ma się znaleźć – zarówno do piwnicy, jak i skośnego poddasza. Zachowując wysoką jakość świadczonych usług, marka utrzymuje rozsądne ceny.

W ofercie niektórych firm znaleźć można sauny gotowe do montażu. Próżno jednak szukać ich w sklepie Saunatech. Marka nie chodzi na skróty, a swoje sauny od A do Z buduje sama. Czy takie podejście się opłaca i przynosi najlepsze rezultaty? Zadowoleni, powracający do Saunatech klienci są tego doskonałym dowodem!


Facebook Icon