BydgoskieMarki - katalog firm lokalnych

Co myślisz o swoim wizerunku?

wrz 9, 2019 dodane przez Marta Pawłowska Fotograf

Wakacje nie były takie proste pod względem prowadzenia biznesu. Temperatura nie sprzyjała pracy na pełnych obrotach. Klientów jakby mniej. Dzieci w domu prawie cały czas. Na szczęście mamy pierwsze dni września i udało się wyprawić dzieci do szkoły, a klienci wracają do mile im znanego rytmu. Pewnie nie było łatwo, ale teraz czas na Ciebie i Twój biznes.

Nastał wrzesień. Dla wielu to czas nowych początków. W trakcie urlopu pewnie zajmowało Cie co możesz zrobić w swoim biznesie. A czy myślałaś/eś o swoim wizerunku? Czy zastanawiałaś/eś się co możesz ulepszyć by bardziej trafiać do klientów?

Czy wiesz, że są osoby, które nadal nie wiedzą, na co dokładnie składa się wizerunek i że jest to pojęcie towarzyszące w życiu każdego na co dzień? Jeżeli pojęcie wizerunku nie jest dla Ciebie jasne lub gubisz się w gąszczu dylematów związanych z jego kreowaniem, możesz to zmienić dzięki spotkaniu “Porozmawiajmy o Twoim wizerunku” w trakcie, którego dowiesz się praktycznych informacji na temat jego samodzielnego budowania oraz uzyskasz odpowiedzi na najważniejsze dla Ciebie pytania.

Wizerunek to nie tylko fotografia 

W trakcie godzinnego spotkania – dowiesz się:

  • czym jest wizerunek i że nie jest on związany tylko z odpowiednim zdjęciem w internecie,
  • jak fotografia może Ci pomóc w kreowaniu odpowiedniego wizerunku,
  • czego może brakować w Twoim wizerunku by być lepiej odbieranym przez klientów,
  • jak pracować nad wizerunkiem bez większego wysiłku wprowadzając jedynie kilka zmian.

Na spotkaniu otrzymasz, podręczną listę tego co możesz zrobić, chcąc zmienić swój wizerunek na lepszy. Tylko od Ciebie zależy czy wprowadzisz go w życie – przecież to już tylko jeden krok do lepszego wizerunku. 

Dla kogo są takie spotkania?

Spotkania są dostępne dla każdego, kto poważnie myśli o swoim wizerunku. Zapraszam szczególnie przedsiębiorców oraz marki osobiste – freelancerów, twórców, osoby z branży kreatywnej, które chcą zadbać o to by być jak najlepiej postrzegane przez klientów oraz wyrazić siebie w unikatowy sposób.

Kiedy i gdzie odbywają się spotkania?

Wystarczy że zadzwonisz lub napiszesz maila umawiając się tym samym na spotkanie. Możemy się spotkać w każdym, dogodnym dla Ciebie miejscu. W kawiarni, w parku lub w Twojej firmie. Zapisy na darmowe spotkania dla przedsiębiorców i posiadaczy marek osobistych odbywają się od września do końca października. Liczba miejsc jest ograniczona. To dwadzieścia pięć godzinnych spotkań.


Facebook Icon