BydgoskieMarki - katalog firm lokalnych

Porozmawiajmy o Twoim wizerunku – cały czas trwa

paź 10, 2019 dodane przez Marta Pawłowska Fotograf

“Porozmawiajmy o Twoim wizerunku” to cykl konsultacji indywidualnych dla 25 osób, poświęconych budowaniu autentycznego wizerunku. Spotkania trwają już od 10 września. Skorzystało z nich już połowa osób przewidzianych w pierwszą edycję.

Z pierwszych spotkań płyną bardzo zaskakujące wnioski. Część przedsiębiorców mocno utożsamia się z działalnością, którą się zajmuje, tym samym nie potrafiąc zdystansować się od swojej pracy. Część w natłoku spraw zapomina o powodach (poza finansowych) robienia tego, czym się zajmują. To tylko część wniosków a przed nami jeszcze trochę czasu i wolnych miejsc.

Jeżeli chcesz się dowiedzieć o sobie czegoś więcej a swój wizerunek poukładać by był czytelny a przede wszystkim bardziej TWÓJ to zapisz się na konsultacje.

Zapisy trwają do 31 października. Zgłoszenia proszę realizować pod nr 792 810 933 lub mailowo kontakt@martapawlowska.com

Pomysłodawczynią spotkań jest Marta Pawłowska – fotograf, która pomaga kreować wizerunek osób i firm, nie tylko przez fotografię.


Facebook Icon