BydgoskieMarki - katalog firm lokalnych

Speed Business Photo – sesja foto dla zabieganych już 27 listopada!

lis 13, 2019 dodane przez Marta Pawłowska Fotograf

Kiedy ostatnio robiłeś sobie zdjęcia, które miały posłużyć Ci do promocji działalności w sieci? 2 lata temu? 5 lat temu? Po spotkaniu “Porozmawiajmy o Twoim wizerunku” przyszedł czas na odświeżenie wizerunku! 

Czy wiesz jak aktualny wizerunek w sieci wpływa na odbiór Ciebie i Twojej firmy przez klientów? Świat cały czas się zmienia. Ty także! Klienci potrzebują cały czas widzieć aktualne i świeże treści. Czy pamiętasz sytuacje, w których zdarzyło Ci się nie rozpoznać osoby, z którą byłaś/łeś umówiony? Aktualne zdjęcie wyeliminuje to! 

“Odśwież swój wizerunek” to jednodniowe wydarzenie, w którego trakcie możesz zrobić sobie zdjęcie i zaktualizować wizerunek. 

Taka sesja to dobre rozwiązanie dla osób, które już dawno nie robiły sobie sesji zdjęciowej i ich zdjęcia są dość nieaktualne. Dla tych, którzy ze względu na rozwój swojej firmy nie mają zbyt wiele czasu lecz wygospodarowanie godziny nie stanowi większego problemu ale również dla tych co dopiero rozpoczynają swoją działalność i nie posiadają jeszcze zdjęcia wizerunkowego.

Dlatego już 27 listopada w Holiday Inn w Bydgoszczy będzie można wykonać w ciągu około 30 min sesję zdjęciową, z której wybierzesz jedno zdjęcie. Zarezerwuj sobie godzinę na krótką rozmowę i wybór odpowiedniego zdjęcia po sesji. 

Czego możesz się spodziewać? 

Na pewno przyjaznej atmosfery gdzie w spokoju zrobimy wspólnie zdjęcie pokazujące Ciebie takim jaki jesteś. 

Co musisz teraz zrobić i co Cię czeka?

  • wykup bilet na wydarzeniu facebookowym. Koszt sesji to 150,06zł brutto  -> 

https://evenea.pl/event/odswiez-wizerunek/

  • skontaktuj się ze mną w celu zarezerwowania dogodnej dla Ciebie godziny 
  • przyjdź na umówioną godzinę
  • chwilę porozmawiamy o tym czym się zajmujesz
  • sesja zajmie do 30 min 
  • po sesji wybierzemy wspólnie Twoje zdjęcie
  • otrzymasz je droga mailową

i możesz się cieszyć aktualnym zdjęciem na stronę, linkedin lub facebook’a. Bądź na bieżąco i dołącz do wydarzenia: https://www.facebook.com/events/576645503103777/.


Facebook Icon