BydgoskieMarki - katalog firm lokalnych

Szafy na broń od STALPOL – modele 2020

kwi 6, 2020 dodane przez BydgoskieMarki.pl

Stalpol to firma znana wszystkim amatorom strzelectwa w Polsce. Jedna z nielicznych, która faktycznie potrafi zrobić atut z „Made in Poland”. Ilość rocznych premier potrafi naprawdę zawstydzić wielu producentów krajowych oraz zagranicznych. Z czego to wynika i czy firma ma szanse odnieść globalny sukces? Postaramy się odpowiedzieć na to pytanie.

Firma Stalpol powstała w 1998r. z pragnienia kontynuowania tradycji, przekazywanej pasji i wiedzy z ojca na syna. W pierwszej dekadzie działalności firma nastawiona była na rozwijanie i doskonalenie umiejętności w zakresie  produkcji sejfów, drzwi zbrojonych i kas pancernych. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży zabezpieczeń, badaniom i monitorowaniu nieustannie zmieniających się potrzeb w zakresie bezpieczeństwa, firma osiągnęła główny priorytet – stworzenie unikalnego, opatentowanego i opartego o najnowocześniejsze technologie zabezpieczeń na miarę XXI w., systemu ochrony aktywnej ESNS. Wszystkie te działania zaowocowały wprowadzeniem na rynek własnej, eksluzywnej marki sejfów KASTELO.

Szafy na broń

Kolejnym pozytywnym przełomem w funkcjonowaniu firmy stało się wprowadzenie do oferty szaf na broń. STALPOL wykorzystując rynkową koniunkturę zaczął produkcję szaf przeznaczonych w początkowej fazie dla myśliwych, by finalnie rozwinąć ten segment pod wyśrubowane wymagania amatorów strzelectwa sportowego. W chwili obecnej firma może pochwalić się wieloma innowacjami, które doceniane są nie tylko przez klientów krajowych, ale również zagranicznych.

Największa szafa na broń w klasie S1

W 2017 roku STALPOL zaprezentował jednego ze swoich gigantów. PRESIDENT GG 28, bo o nim mowa jest obecnie największą na rynku szafą w klasie S1. Jest w stanie pomieścić 23 sztuki broni długiej oraz 5 sztuk broni krótkiej. Ogromne rozmiary i niesamowita funkcjonalność spotkała się z ogromnym uznaniem na rynku. Dodatkowo firma wykorzystując duże zainteresowanie wypuściła serię limitowanych szaf zatytułowaną „Niepodległość”. Było to 10 wyjątkowych szaf na 100. Rocznicę Odzyskania Niepodległości RP.

Szafy na broń z pełną regulacją – seria SMART

To kolejna z innowacji, która została upubliczniona w 2018 roku. Seria SMART charakteryzuje się możliwością własnej aranżacji wnętrza. Wszystkie mechanizmy dot. przechowywania broni dostosowywane są w sposób indywidualny przez użytkownika bez konieczności ingerencji we wnętrza szafy. Wszystko dzięki wykorzystaniu magnesów neodymowych i możliwości przestawiania elementów.

Jedna z najmniejszych szaf w klasie S1 – GG 1 MINI STANDARD

To kolejna odpowiedź STALPOL na zapotrzebowanie rynkowe. Pierwszy kwartał 2020 roku został odebrany przez społeczeństwo jako mniej spokojny. Pojawiła się nowa grupa konsumentów, która zaczęła poszukiwać produktów ekonomiczniejszych i niezwiązanych z potrzebami dot. przechowywania dużych kolekcji broni. Tak powstała jedna z najmniejszych szaf do przechowywania broni w klasie S1. GG 1 MINI STANDARD, bo o niej mowa ma jeszcze jeden niezaprzeczalny atut. Jest nim cena. Szafa obecnie wyceniana jest na 600 zł brutto, co czyni ją jedną z najtańszych w klasie.

Stalpol to niewątpliwie jedna z tych firm, która ma możliwość rozpropagować dobre imię polskiej gospodarki na świecie. Ich produkty już teraz są znakomicie odbierane na wszystkich targach międzynarodowych. Niektórych nowości firma niestety w związku z Pandemią COIVID-19 nie zdołała zaprezentować na tegorocznych targach. Z pomocą przyszedł jednak internet i już teraz możecie zobaczyć prezentacje wielu produktów chociażby dzięki platformie YouTube. Więcej informacji dostępnych na: https://www.sejfy-stalpol.pl/


Facebook Icon