BydgoskieMarki - katalog firm lokalnych

Bydgoski PubQuiz chce grać dalej!

kwi 20, 2020 dodane przez BydgoskieMarki.pl

„Chcemy działać dalej, chcemy dalej bawić, uczyć i sprawiać, że ludzie się uśmiechają”. To motto zbiórki, którą utworzyła założona w Bydgoszczy firmy New Entertainment. Mało kto wie, że dostarczają rozrywkę dla lokali w całej Polsce! Postanowili w tym trudnym czasie epidemii dać część swoich zasobów w formie gadżetów lub voucherów w zamian za wparcie na stronie https://zrzutka.pl/9rduha.

Przez lata od jednoosobowej działalności urośli do dwunastoosobowego zespołu stacjonarnego i ponad 100 osób w całej Polsce, które prowadzą gry w lokalach. Najbardziej znanym produktem jest PubQuiz, który polega na drużynowym odpowiadaniu na pytania z różnych kategorii wiedzowych. Do tego, w 2019 roku wprowadzono na rynek nową rozgrywkę o tematyce kryminalnej – PubCrime, która już zebrała rzeszę wiernych fanów w kilkunastu miastach Polski.

Ich działalność przerwała informacja o zamknięciu od 14 marca lokali gastronomicznych, czyli miejsc, do których dostarczali swoje gry. Podjęli decyzję o nieprzerywaniu działania i przenieśli rozgrywki do świata online. Aktualnie PubQuiz oraz PubCrime organizowane są w formie Home Edition, choć, jak wiadomo, nie zastąpi to euforii widzianej na twarzach graczy i kontaktu w cztery oczy w lokalu.

Dlatego w pewnym momencie pojawił się pomysł zbiórki. Zbiórki, która ma zarówno umożliwić dalej rozwijać ich działalność, ale także wspomóc wieloletnich pracowników. Na stronie zrzutki proponują w zamian za wsparcie liczne nagrody. Od wirtualnego uścisku szefa, poprzez voucher na jedną z gier lub gadżet w postaci koszulki, kubka, torby, aż po współtworzenie lub współprowadzenie gier z profesjonalnym prowadzącym. Co więcej, można także wspierać ich w imieniu firmy. Proponują swoje gry dla tych, którzy szukają nowego sposobu integracji wewnątrz zespołu lub chcą wypromować swoją markę podczas wspomnianych rozgrywek.

Zbiórka trwa do 15 maja. My także wierzymy, że epidemia zakończy się jak najszybciej i nasi czytelnicy przekonają się sami, na czym polega kultowy PubQuiz czy tajemniczy PubCrime. Szczegółowe informacje zamieszczone są na stronie zbiórki: https://zrzutka.pl/9rduha

New Entertainment to firma, która od 10 lat dostarcza szeroko pojętą rozrywkę intelektualną dla lokali gastronomicznych, pubów, firm oraz osób prywatnych. W ich grach do tej pory wzięło udział ponad milion Polaków. Przez lata utworzyli ponad 80 tysięcy pytań z różnych kategorii tematycznych i zorganizowali ponad 20 tysięcy quizów.

Zajrzyjcie też na strony https://pubquiz.pl/, https://pubcrime.pl/ lub na Facebook’a https://www.facebook.com/pubquizpl/, https://www.facebook.com/PubCrime/.


Facebook Icon