BydgoskieMarki - katalog firm lokalnych

Modne i funkcjonalne – osłony okienne od bydgoskiej firmy!

kwi 20, 2020 dodane przez BydgoskieMarki.pl

Modne i funkcjonalne – tak można w skrócie streścić gamę produktową osłon okiennych oferowanych przez bydgoską Haromę. Blisko 30 letnie doświadczenie w dostarczaniu produktów na rynku lokalnym zaowocowało przeniesieniem pełnej oferty do internetu. Teraz większość produktów możecie zamówić bez wychodzenia z domu!

Osłony okienne są niepowtarzalnym elementem wystroju wnętrz. Biorąc pod uwagę fakt, że każde wnętrze posiada indywidualny charakter, wybór produktów nie jest prosty. W tym temacie możecie Państwo zawsze liczyć na fachowe doradztwo oraz przedstawienie wszystkich kwestii technicznych dotyczących montażu, funkcji samego produktu czy informacji dotyczącej późniejszej pielęgnacji.

Roletki materiałowe

Przede wszystkim klasyczne rozwiązanie w postaci rolet materiałowych. Produkt niesamowicie funkcjonalny. Spełniający idealnie swoje zadanie ochrony przed słońcem. Bogata kolorystyka i wzornictwo pozwoli na udekorowanie dowolnej przestrzeni przyokiennej. Jednym z plusów jest niewątpliwie atrakcyjna cena, łatwy montaż oraz możliwość skorzystania z tkanin podgumowanych. W ofercie bydgoskiej Haromy znajdują się rolety w prowadnicach oraz te wolnowiszące, które sprawdzają się szczególnie w przykryciu okien niedostosowanych do montażu prowadnic. W przypadku produktu z prowadnicami największym atutem staje się większa ilość miejsca do zagospodarowania, która pozostaje na naszym parapecie.

Rolety rzymskie

Dużo „przytulniejsze” rozwiązanie, które doda uroku naprawdę wielu wnętrzom. To bardzo efektowne rozwiązanie znajduje coraz wiekszą rzeszę użytkowników. Trudno się temu dziwić. Odbiegają one wizualnie od standardowych rozwiązań i podkreślają piękno pomieszczenia. Zasłony rzymskie (rolety), to idealny zamiennik tradycyjnych zasłon. Przy okazji zyskujemy nienaganny estetyczny wygląd oraz wspaniałą ochronę przed promieniami słonecznymi. Najczęściej montowane na karniszach aluminiowych lub szynach aluminiowych. Podnosi się je przy użyciu dyskretnych łańcuszków. Można je wykonać z różnego typu tkanin: cienkich – spełniają wówczas funkcję firany lub grubszych – zasłaniających. Dodatkowym plusem jest możliwość bezinwazyjnego demontażu tkaniny, dzięki czemu zyskujemy możliwość prania podobnie jak zasłon tradycyjnych.

Moskitiery

Hit ostatnich lat. Nadchodząca pora roku, to gwarancja wysokich temperatur oraz wzmożonej aktywności insektów. Przestrzenie wolne od much, komarów oraz innych nieproszonych gości, to gwarancja spokoju połączona z idealną cyrkulacją powietrza. Łatwy montaż, atrakcyjna cena oraz brak ograniczeń w widoczności to plusy, których nie sposób zignorować. Haroma w swojej ofercie posiada aż 4 typy moskitier. Dobierane są w zależności od funkcji oraz typu konkretnego okna.

Na stronie internetowej firmy Haroma znajdziecie Państwo wszystkie informacje dot. pomiarów poszczególnych osłon okiennych. Pozwoli to Wam na zamówienie produktów bez wychodzenia z domu. W przypadku pytań, eksperci firmy pomogą Wam dokonać pomiarów telefonicznie. Więcej informacji na stronie www: http://www.haroma.pl/


Facebook Icon