BydgoskieMarki - katalog firm lokalnych

Najtańsza szafa na broń w klasie S1 – nowość od STALPOL

kwi 20, 2020 dodane przez BydgoskieMarki.pl

Najmniejsza szafa na broń w klasie I i najmniejsza szafa na broń w klasie S1 – to odpowiedź firmy STALPOL na rynkowe zapotrzebowanie. Optymalna cena i niesamowita wytrzymałość nowego projektu gwarantuje sukces rynkowy! Czy produkty firmy z Białych Błot znajdą uznanie za granicą?

Obecna sytuacja wymaga wyjątkowych rozwiązań. Zainteresowanie klientów fizycznym zabezpieczeniem swoich majątków przerosła oczekiwania wielu producentów. Jednocześnie na rynku pojawiło się nowe rozwiązanie skierowane do klientów o mniej zasobnych portfelach. Polski producent firma z STALPOL zaprezentowała nowe, ekonomiczne rozwiązania dla swoich obecnych oraz nowy klientów.

Firma była dotychczas znana przede wszystkim z produkcji szaf skupiających się na rozwiązaniach niestandardowych i innowacyjnych. Dodatkowo cechą charakterystyczną były gabaryty. STALPOL jest obecnie jedynym producentem posiadającym w swej ofercie największą szafę w klasie S1, mieszczącą 23 sztuki broni długiej oraz 6 sztuk broni krótkiej. GG 28 PRESIDENT PRAKTIKER, bo o nim mowa, to prawdziwy gigant. Dodatkowo posiada dwa skarbczyki, 4 stałe pojemniki na amunicje oraz demontowalną (przestawną) piankową listwę na 6 sztuk broni krótkiej.

Sejf gabinetowy na broń GG 1 MINI STANDARD, to z kolei najmniejszy sejf na broń w rodzinie firmy STALPOL. Dostępny jest w 4 standardowych kolorach lub dowolnym z palety RAL (dopłata). Jego aktualna cena to 600 zł brutto, co stanowi wręcz spektakularną ofertę na rynku polskim biorąc pod uwagę fakt, że sejf jest w klasie S1.

To idealne rozwiązanie dla wszystkich tych, którzy muszą zabezpieczyć jedna jednostkę broni lub chcą przechowywać w nim inne rzeczy (gotówka, cenne dokumenty). W przeciwieństwie do marketowych rozwiązań mówimy tutaj o sprzęcie najwyższej jakości z odpowiednią certyfikacją. Sejf na broń GG 1 MINI STANDARD posiada zawiasy umożliwiające otwarcie drzwi do 90 stopni, co gwarantuje łatwy dostęp. Wyposażony jest w zamek kluczowy klasy A (2 klucze w zestawie).

Nowa fala produktowa, to idealne rozwiązanie przed wszystkim dla wszystkich tych, którzy nie zaczęli jeszcze budowania kolekcji broni. Potrzebują rozwiązania dyskretnego, małego w swych gabarytach i jednocześnie spełniającego wszystkie najbardziej rygorystyczne obostrzenia prawne. Więcej informacji dostępnych na: https://www.sejfy-stalpol.pl/


Facebook Icon