BydgoskieMarki - katalog firm lokalnych

Emtor uruchamia sklep internetowy

sie 13, 2020 dodane przez BydgoskieMarki.pl

Wygoda e-commercowych zakupów dotarła również do branż specjalistycznych. Emtor, czołowy dostawca wózków widłowych oraz części zamiennych uruchomił swój sklep internetowy. Co w nim znajdziemy? Wszystkie części eksploatacyjne do produktów znanych z szerokiej oferty Emtor.

Wygoda oraz szybkość zakupów internetowych są znane wszystkim tym, którzy szanują swój czas. Emtor wychodząc na przeciw oczekiwaniom swoich klientów postanowił zautomatyzować cześć swojej oferty dot. części zamiennych do wózków widłowych. Klienci Toruńskiej firmy mogą korzystać z szybkich, bezproblemowych zakupów przez internet.

Szybka obsługa, bogate stany magazynowe oraz pełny dostęp do bogatej oferty specjalistycznej. Tak po krótce można streścić obecny sklep, który został udostępniony klientom indywidualnym oraz biznesowym.

Sklep podzielony jest na kategorie główne: Opony, Widły, Oświetlenie, Uchwyty i akcesoria, baterie i prostowniki oraz Wózki paletowe. Zapraszamy do odwiedź sklepu, znajdującego się pod adresem: https://www.sklep.emtor.pl.

https://www.sklep.emtor.pl/yale-mpc14-p-84.html

https://www.sklep.emtor.pl/opona-pelna-15×4-5-8-12575-8-focus-nm-quick-p-37.html

https://www.sklep.emtor.pl/lampa-robocza-led-11w-p-173.html


Facebook Icon