BydgoskieMarki - katalog firm lokalnych

Kolbud Dom – eksperci od bram garażowych

wrz 28, 2020 dodane przez BydgoskieMarki.pl

Firma Kolbud to lokalny lider specjalizujący się między innymi w sprzedaży, montażu oraz serwisowaniu bram garażowych. Nieprzerwanie od 2006 wychodzi naprzeciw klientom, którzy oczekują profesjonalnego doradztwa oraz solidnego wykonania powierzonej usługi. W ofercie firmy Kolbud znajdujemy szeroką gamę bram garażowych idealnych do pomieszczeń gospodarczych oraz domów jednorodzinnych.

Wybór odpowiedniej bramy garażowej powinien być dobrze przemyślany. Pod uwagę należy wziąć wiele aspektów, dlatego warto zdać sobie sprawę z tego, na czym najbardziej nam zależy. Czy jest to komfort użytkowania, ilość miejsca przed oraz wewnątrz garażu czy może cena? Istotne są także wymagania techniczne w miejscu montażu. Nie zapominamy też o aspekcie wizualnym. W ofercie firmy Kolbud znajdą Państwo bramy garażowe pasujące zarówno do nowoczesnego jak i klasycznego budownictwa.

Bramy segmentowe

Bramy segmentowe są jednymi z najczęściej wybieranych opcji. Są bardzo praktyczne, co niewątpliwie jest jedną z ich największych zalet. To idealne rozwiązanie w przypadku krótkiego podjazdu. Podczas otwierania brama unosi się na prowadnicach zamontowanych na suficie. Dzięki temu oszczędzamy sporo miejsca przed garażem tym samym zyskujemy możliwość parkowania samochodu bezpośrednio pod garażem. Bramy segmentowe zbudowane są z kilku paneli. Wyglądają bardzo estetycznie i wpisują zarówno w nowoczesne jak i klasyczne budynki. Taki wybór to komfort niezależnie od tego jaka jest pogoda. Wystarczy nacisnąć przycisk aby w kilka chwil znaleźć się wewnątrz garażu.

fot. Wiśniowski

Bramy uchylne

Bramy uchylne to rozwiązanie doskonałe dla osób, które preferują tradycyjne rozwiązania. Prostota oraz tradycyjna to dwa słowa, które w pełni oddają zalety tego typu bram. Jest to trwałe rozwiązanie na wiele lat. Otwieranie odbywa się tu na zasadzie ruchu wahadłowego. Może być sterowana ręcznie jak i przez napęd elektryczny. Niewątpliwie dodatkowym atutem jest tu również prosty montaż oraz atrakcyjna cena.

fot. Wiśniowski

Bramy roletowe

Działanie bramy roletowej można porównać do rolety okiennej. Nie zbiera ona wiele miejsca, dlatego będzie świetnym wyborem dla tych, którym zależy na sporej przestrzeni do zagospodarowania w garażu (przykładowo miejsce pod sufitem, które można wykorzystać na podwieszenie przechowywanych w garażu przedmiotów). Bramy roletowe jako jedyne w ofercie firmy Kolbud posiadają w standardzie napęd elektryczny. W przypadku braku zasilania z powodzeniem można otworzyć je przy pomocy korby. Uszczelka komorowa oraz uszczelki szczotkowe w prowadnicach zapobiegają nadmiernej utracie ciepła z garażu. W przypadku bramy roletowej użytkownik cieszy się komfortem jej użytkowania niezależnie od pogody, co jest niewątpliwie jej kolejną ogromną zaletą.

fot. Wiśniowski

Gorąco zachęcamy do zapoznania się z szeroką ofertą bram garażowych bydgoskiej firmy Kolbud. Na stronie internetowej kolbuddom.pl warto odwiedzić zakładkę promocje i skorzystać z wyjątkowo atrakcyjnych propozycji.


Facebook Icon