BydgoskieMarki - katalog firm lokalnych

CDI KB nie zwalnia tempa

paź 29, 2020 dodane przez BydgoskieMarki.pl

CDI Konsultanci Budowlani realizuje obecnie dwie duże inwestycje, a już za chwilę rozpocznie kolejną budowę w atrakcyjnej lokalizacji naszego miasta.

Nowe mieszkania na Platanowym Parku

W listopadzie w II etapie Platanowego Parku rozpoczyna się najprzyjemniejszy moment związany z budową mieszkań: wydawanie kluczy nowym lokatorom. To czas intensywnej pracy i dopinanie wszystkiego na ostatni guzik, które obejmuje m.in. sprzątanie mieszkań i części wspólnych wewnątrz i na zewnątrz budynków. Sprawdzane są również urządzenia techniczne, a szczególnie platformy parkingowe MODULO, które po raz pierwszy zostały zastosowane w tym etapie budowy. Na kolejnych mieszkańców Platanowego Parku czekają komplety dokumentacji (instrukcje użytkowania , karty serwisowe i gwarancyjne, świadectwa charakterystyki energetycznej), ale przede wszystkim klucze do wymarzonego mieszkania. Moment odbioru mieszkań jest również szczególny z powodu trwającej pandemii. Już w czerwcu w I etapie Osiedla Uniwersyteckiego przetestowaliśmy wdrożone zasady bezpiecznego przekazywaniu mieszkań. Obok ukończonych budynków na Leśnej 24 i 26 w szybkim tempie powstają kolejne trzy etapu III.

Co słychać w Fordonie?

Na równolegle prowadzonej inwestycji Osiedla Uniwersyteckiego w Fordonie zostały wykonane ostatnie elementy konstrukcji dachowej. Lada moment odbędzie się symboliczne zawieszenie wiechy. Zgodnie z harmonogramem kolejno będą przeprowadzone prace instalacyjne i dekarskie. Następnie zostanie wykonywana elewacja oraz rozpoczną się czynności związane z uporządkowaniem i zagospodarowaniem terenu. Do nowych mieszkań będzie się można wprowadzać pod koniec 2021 roku. Obecnie zespół CDI Konsultanci Budowlani wspólnie z pracownią projektową Krzysztofa Łukanowskiego dopracowuje architekturę kolejnego, różniącego się od poprzednich, trzeciego etapu Osiedla Uniwersyteckiego.

Nowa rzeczywistość i nowe plany

Przed nami ostatnie miesiące 2020 roku, który na pewno bardzo różni się od lat poprzednich. Ucząc się nowej rzeczywistości w dalszym ciągu spółka CDI Konsultanci Budowlani realizuje swoje plany i cele. Już za chwilę na mapie inwestycji deweloperskich pojawi się nowy adres i rozpocznie się budowa 130 mieszkań na bydgoskim Okolu.


Facebook Icon