BydgoskieMarki - katalog firm lokalnych

Nowoczesne rozwiązania w platformach parkingowych MODULO

paź 29, 2020 dodane przez BydgoskieMarki.pl

Dlaczego warto wybrać platformy parkingowe MODULO? Oprócz powodów, o których wspomina się najczęściej, związanych z możliwością zaparkowania co najmniej dwóch aut na jednym miejscu parkingowym, warto szerzej przyjrzeć się aspektom technicznym.

Platformę wyróżnia również wykonany z antypoślizgowej blachy łezkowej bezprogowy najazd. Wjazd na platformę staje się płynniejszy, a zarazem szybszy i mniej stresujący dla początkujących użytkowników. Dzięki właściwościom antypoślizgowym nawet przy niewielkiej prędkości opony nie ślizgają się. W systemach parkingowych MODULO platformy pozbawione są kanału poprzecznego oraz wzdłużnego. Jednolita, płaska powierzchnia jest znacznie łatwiejsza w utrzymaniu czystości. A czysta platforma będzie z pewnością dłużej sprawna i odporna na korozję. Taka konstrukcja platformy to również duży plus ze względu na trwałość kosztownego zawieszenia naszego auta. Odporność na działanie czynników zewnętrznych jest zwiększona również dzięki konstrukcji ocynkowanej ogniowo po obróbce mechanicznej. W przeciwieństwie do elementów cynkowanych przed obróbką, są one mniej narażone na korozję. Wszystko to sprawia, że produkt jest trwały, a koszty jego eksploatacji znacznie się zmniejszają.

Wygoda i bezpieczeństwo

Platformy parkingowe użytkowane są często kilka razy dziennie. Korzystanie z nich powinno być więc nie tylko funkcjonalne, ale również bezpieczne oraz jak najbardziej komfortowe. Jednym z rozwiązań, które wyróżnia MODULO jest stosowanie blachy łezkowej na powierzchni platformy. Taki rodzaj poszycia posiada wysokie właściwości antypoślizgowe, a jednocześnie jest pozbawiony dużych nierówności. Dzięki temu wydanie czy wsiadanie do auta jest bezpieczne i wygodne w każdym obuwiu. Jednolita, płaska powierzchnia w znacznym stopniu eliminuje ryzyko niebezpiecznego potknięcia się, upadku czy skręcenia kończyn.

Intuicyjność

Panel sterowania, w jaki wyposażone są platformy, posiada podświetlane przyciski, które za pomocą dwóch kolorów informują użytkownika o stanie urządzenia. Szczególne znacznie ma to w dużych halach garażowych, gdzie pracuje wiele systemów o rozproszonych lokalizacjach stanowisk oraz w mniejszych obiektach, w których budowa garażu jest nieregularna lub skomplikowana. Zwiększona intuicyjność obsługi pozwala również uniknąć niepotrzebnych przestojów oraz pomyłek wynikających z błędnego wyboru kierunku ruchu. Zaletą, jaka w codziennym użytkowaniu platform wydaje się szczególnie ważna, jest bezpieczeństwo. Barierki w systemach MODULO posiadają ponad dwukrotnie większą sztywność, niż popularne na rynku rozwiązania, przekraczającą wymagania normy EN 14010.

Więcej informacji na stronie https://moduloparking.com


Facebook Icon