BydgoskieMarki - katalog firm lokalnych

Nowy sklep internetowy z wózkami widłowymi

paź 29, 2020 dodane przez BydgoskieMarki.pl

Wózki widłowe elektryczne i spalinowe, usługi serwisowe, części zamienne, a także kompleksowe wyposażenie magazynu – oferta Promlift jest naprawdę szeroka. Produkty można również kupić w niedawno uruchomionym sklepie internetowym.

– Kiedy rozpoczynaliśmy prace nad marką Promlift wiedzieliśmy, że e-commerce będzie dla nas jednym z głównych kanałów sprzedaży. Wkrótce potem pojawiły się zagrożenia oraz ograniczenia związane z epidemią, a w konsekwencji wielotygodniowy lockdown. Sytuacja ta spowodowała że uruchomienie sklepu internetowego okazało się bardzo dobrą decyzją – mówi prezes Promlift Jan Borodo.

Sklep oferuje szeroki wybór wózków, w tym paletowych oraz podnośnikowych, które idealnie sprawdzają się podczas pracy wewnątrz magazynu. Oprócz wózków znanych producentów takich, jak Toyota, Promlift sprzedaje również produkty pod własną marką, które cieszą się wśród klientów dużą popularnością. Oferta sklepu obejmuje też wózki czołowe oraz używane.

Wyposażenie magazynu

Regularnie pojawiają się produkty związane z wyposażeniem magazynu, w tym podnośniki, będące idealną, a co najważniejsze bezpieczną alternatywą dla drabin oraz podestów. – Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, wprowadziliśmy do oferty szereg mniejszych wózków, które sprawdzają się w sklepach, małych magazynach, zakładach produkcyjnych czy usługowych – mówi Jan Borodo. – To wózki platformowe, taczkowe czy służące do przewożenia beczek. Nieustannie pracujemy też nad dalszą rozbudową naszej oferty.

Warto dodać, że wyboru produktów można dokonać również osobiście. W odnowionej hali na terenie zakładu PJP Makrum w Koronowie zlokalizowany jest magazyn, warsztat , a także działa sklep z częściami zamiennymi. Na miejscu można również uzyskać fachową pomoc w doborze odpowiedniego sprzętu.


Facebook Icon