BydgoskieMarki - katalog firm lokalnych

Jagła Nieruchomości z najlepszym wynikiem w Konkursie Lider Nieruchomości 2020 Otodom w Bydgoszczy!

lis 12, 2020 dodane przez BydgoskieMarki.pl

Podczas tegorocznej edycji najważniejszej tego typu imprezy w Polsce – Konkursu Liderów Nieruchomości Otodom – na bydgoskim rynku Jagła Nieruchomości zdeklasował rywali.

Konkurs rozstrzygany był częściowo na podstawie działań pośredników z roku 2019, ale trzeci etap został zrealizowany w lipcu 2020, już w trakcie pandemii. Ocena dotyczyła między innymi profesjonalizmu obsługi, szerokiego wachlarza oferty i odpowiedzialności w dbaniu o bezpieczeństwo klientów i pracowników.

Szukając mieszkania na wynajem czy pomocy w sprzedaży domu, dokonaniu ważnej inwestycji w Bydgoszczy potrzebne są nam wyznaczniki jakości danej firmy. Takim wyznacznikiem dla Jagła Nieruchomości jest szczególne wyróżnienie na tle bydgoskich pośredników nieruchomości.

Co to oznacza dla osoby, chcącej kupić 2, 3 czy 4- pokojowe mieszkanie w Bydgoszczy lub okolicach? Dla klienta biznesowego, szukającego solidnego i wszechstronnego partnera w mniejszych bądź większych inwestycjach?

Wygrana bydgoskiego pośrednika jednoznacznie potwierdza trud, który profesjonalni i licencjonowani pośrednicy nieruchomości włożyli w pozytywny wizerunek, ale też skuteczność w obrocie nieruchomościami. Przecież tego właśnie wymagamy od takiej firmy – przynieść nam maksymalny zysk, przy możliwie optymalnej inwestycji.
Jagła Nieruchomości może pochwalić się równie zaszczytnym, 2 miejscem w całym województwie kujawsko-pomorskim. Zaszczyt piastowania miejsca na podium przynosi chlubę całemu miastu.

Górzyskowo czy Kapuściska? Glinki? Osowa Góra? A może Wyżyny?

Osoby szukające mieszkania lub obiektu (jak hala produkcyjna lub przemysłowa) w Bydgoszczy lub chcące zainwestować w biuro czy lokal dla firmy, chcą najczęściej dwóch rzeczy: szybkości i bezpieczeństwa. Transakcja ma być dla nas korzystna, ale przede wszystkim ma być zrealizowana i to przy minimalnym udziale kosztów, w tym czasowych, z naszej strony.

Zdarza się, że trafiamy pod niewłaściwe skrzydła i chcąc powierzyć nasze mieszkanie lub działkę w dobre ręce, w najlepszym przypadku tracimy czas. Jak w każdym zawodzie, tak i w obrocie nieruchomościami, firmy i osoby świadczą różny poziom usług. Tego rodzaju imprezy, jak Gala Konkursu Lider Nieruchomości 2020 Otodom pozwalają nam wybrać najlepszych.

Co ważne, trzeci etap konkursu na najlepszego pośrednika nieruchomości przeprowadzony był na zasadzie Mystery Shopper, czyli kontroler udawał zainteresowanego klienta i badał rzetelność firm według jasno określonych kryteriów. Żaden z pośredników nie wiedział, że jest sprawdzany! Nad prawidłowym przebiegiem Konkursu czuwała niezależna agencja IQS.

Co pozwoliło Jagła Nieruchomości odnieść tak znaczący sukces?

  • zatrudnianie wyspecjalizowanych, certyfikowanych pośredników nieruchomości,
  • bogata oferta mieszkań 2, 3, 4 osobowych, działek i lokali gospodarczych i biznesowych w Bydgoszczy,
  • oferta dla osób szukających wsparcia w doborze inwestycji, poprawie zdolności kredytowej, wykorzystania prawa na swoją korzyść i przejście przez cały proces bezpiecznie i skutecznie,
  • wsparcie adwokata, radcy prawnego i doradcy finansowego w trakcie całego procesu obrotu nieruchomościami,
  • obsługa klienta, a także środki bezpieczeństwa podjęte w reakcji na pandemię koronawirusa.

Bydgoszcz cieszy się mimo pandemii znacznym zainteresowaniem przestrzenią mieszkaniową, użytkową i gospodarczą. Rynek mieszkań w Bydgoszczy odzyskuje straty i odbudowuje się, to najlepsza pora, by inwestować. A jak inwestować, to z doświadczonym partnerem.

Szukając dobrego pośrednika podczas sprzedaży naszego majątku czy inwestycji w mieszkania lub obiekty biznesowe w Bydgoszczy, musimy wziąć pod uwagę wiele czynników:

  • czy firma jest doświadczona i czy pracują w niej certyfikowani specjaliści w obrocie mieszkaniami w Bydgoszczy i okolicach?
  • czy ma uznanie w mediach i prasie branżowej oraz na rynku mieszkań do wynajęcia i na sprzedaż?
  • czy firma oferuje mieszkania w kluczowych dzielnicach Bydgoszczy, jak Górzyskowo, Kapuściska, Glinki, Osowa Góra, Wyżyny, Szwederowo, Bartodzieje czy Błonie?

Jaką zasadą w obrocie nieruchomościami w Bydgoszczy kieruje się Jagła Nieruchomości? Zasadą prawdopodobnie starą jak świat… Klasyczną zasadą profesjonalizmu. Od 2014 roku pośredniczyć w obrocie nieruchomościami może… każdy. Tylko część firm działających na lokalnym rynku stawia na certyfikowanych specjalistów. Tak właśnie jest w przypadku Jagła Nieruchomości.

Partnerami Konkursu Lider Nieruchomości 2020 Otodom są między innymi Gazeta Wyborcza, Newsweek, Business Insider, Gazeta.pl oraz Radio Tok.fm. Informacja o zwycięzcach dotarła do milionów polskich odbiorców, podnosząc zarówno rangę naszego miasta, jak i wizerunek w oczach potencjalnych inwestorów. Jesteśmy przekonani, że właśnie tacy przedsiębiorcy są dumą polskiego biznesu.

Zarówno klient indywidualny, jak i biznesowy ma prawo oczekiwać od swojego przedstawiciela szacunku, skuteczności i terminowości, jednym słowem profesjonalizmu. Dzięki temu proces zakupu, wynajmu czy sprzedaży mieszkania czy innej nieruchomości w Bydgoszczy, staje się możliwie przyjemny, szybki i zyskowny. I, co najważniejsze, bezpieczny.

Cieszymy się, że Jagła Nieruchomości bierze udział w budowaniu globalnego pozytywnego wizerunku pośrednika nieruchomości, jako profesjonalisty, przyjaciela i opiekuna klienta. Życzymy dalszego podnoszenia standardów obsługi klienta i dopingujemy do starania się o pierwsze miejsce w całym województwie kujawsko-pomorskim w kolejnym roku!


Facebook Icon