BydgoskieMarki - katalog firm lokalnych

Normapol Bydgoszcz – tworzywa to ich specjalność

lis 25, 2020 dodane przez BydgoskieMarki.pl

Bydgoska firma Normapol stale się rozwija i obecnie oferuje w ciągłej sprzedaży ponad 20.000 produktów przemysłowych, z różnych kategorii.

Nasz rozwój w ciągu ostatnich lat jest wynikiem naszego zaangażowania w zapewnienie najwyższej jakości obsługi klienta. Jest to połączone z naszą polityką sprzedaży, która polega na oferowaniu wysokiej jakości markowych produktów i współpracy z wiodącymi producentami z branży.

Każdego dnia naszym klientom dostarczamy konkurencyjne cenowo produkty do budowy, konserwacji, napraw i eksploatacji w rożnych sektorach produkcji przemysłowej, przetwórstwa spożywczego, ogrodnictwa, rolnictwa, energetyki i petrochemii.

Nasz sukces opiera się na dostarczaniu wysokojakościowych produktów oraz szybkich, efektywnych kosztowo i kompetentnych usług oraz efektywnej dystrybucji lokalnej, krajowej i międzynarodowej.

Podstawowe produkty z oferty firmy Normapol to przede wszystkim:

  • tworzywa konstrukcyjne: poliamid, poliacetal, teflon, polietylen
  • płyty gumowe, płyty silikonowe, wykładziny gumowe
  • plandeki, kotary przemysłowe

Nasz Zespół Sprzedaży Technicznej i inżynierowie sprzedaży są zarówno doświadczonymi jak i kompetentnymi doradcami we wszystkich naszych produktach i ich zastosowaniach. Można na nich polegać w zakresie identyfikacji produktów, zaopatrzenia i rozwiązywania problemów.

Z każdym klientem współpracujemy, aby zapewnić Ci dokładne rozwiązanie konkretnych potrzeb, obsługujemy klientów hurtowych i detalicznych. Nasze produkty dostarczamy zazwyczaj w 24 – 48 h. Sprzedajemy zarówno produkty typowe, jak i robione na specjalne zamówienia. Nasze kompetencje pozwalają nam dostarczać spersonalizowane wyroby produkowane według specjalnych wymagań zamawiającego.


Facebook Icon