BydgoskieMarki - katalog firm lokalnych

Grudniowa promocja w Kolbud Dom

gru 3, 2020 dodane przez BydgoskieMarki.pl

Szeroka gama kolorystyczna i niebanalne wzornictwo – tak wygląda aktualna ofert Kolbud Dom. Bydgoska firma specjalizująca się między innymi w profesjonalnym montażu drzwi zewnętrznych przygotowała dla klientów wyjątkową promocję!

Wysoka jakość drzwi jest jest priorytetem każdego inwestora. To właśnie one są najbardziej narażonym na ciągłą eksploatacje elementem każdego domu. W Kolbud Dom klienci mogą liczyć nie tylko na fachowe doradztwo. Jednym z najważniejszych elementów jest bogata oferta, która skupia w sobie modele najwiekszycnhpolskich producentów.

W ofercie znajdują się drzwi zewnętrzne tradycyjne oraz te antywłamaniowe, które coraz częściej wybierane są przez świadomych klientów. Jak podkreślają eksperci Kolbud Dom świadomy wybór produktu to jedno, drugą szalenie istotną kwestią jest montaż. Dopiero prawidłowo osadzone drzwi spełniają w 100% swoje zadanie. Dlatego do tego elementu firma przywiązuje ogromne znaczenie.

Grudniowa promocja!

Siedziba firmy Kolbud Dom umiejscowiona jest w Myślęcinku. Również tam znajduje się okazały salon drzwi, bram oraz ogrodzeń. Firma w grudniu przygotowała również dla swoich klientów specjalną ofertę. Do 15 grudnia przy zakupie drzwi zewnętrznych KMT Plus 75 Max, montaż otrzymują Państwo Gratis.

Zachęcamy do zapoznania się również z innymi promocjami przygotowanymi przez Kolbud Dom pod adresem: https://www.kolbuddom.pl/promocje/.


Facebook Icon