BydgoskieMarki - katalog firm lokalnych

Firma DP – rozwiązania dla przemysłu

gru 10, 2020 dodane przez BydgoskieMarki.pl

Firma DP Jest liderem na rynku polskim w wielu przemysłowych dziedzinach. Działając zgodnie z najwyższymi standardami firma oferuje szybki wybór w obszernej gamie produktów. Kluczem do naszego sukcesu jest zespół wysoko wykwalifikowanych pracowników, z wieloletnim doświadczeniem w branży. Uczestnicząc w wielu szkoleniach stale się rozwijamy i podnosimy poziom w zakresie wiedzy o produkcie oraz kompetentnej obsługi klienta.

Pracujemy zgodnie z obowiązującymi normami i przeszliśmy rygorystyczną kontrolę naszych produktów Koncentrując się na jakości, wierzymy w dostarczanie wysokiej jakości markowych tworzyw, gumy i plandek w połączeniu z wysokim poziomem usług, szybkimi terminami dostaw oraz doskonałym wsparciem klienta i doradztwem technicznym.

Naszym celem w Firma DP jest jest zapewnienie najszybszej i najwygodniejszej dostawy w optymalnym czasie. Staramy się, aby dostawy były realizowane w trybie 24-48h od wpłynięcia zamówienia. Oferujemy kompleksową gamę rozwiązań dla przemysłu morskiego, maszynowego, wydobywczego, chemicznego, rolnictwa, motoryzacji i budownictwa.

Nasz model biznesowy jest od dawna ugruntowany, ale zespół pracowników jest zaangażowany w ciągłe doskonalenie usług, które oferujemy naszym klientom. Nasza firma od dawna dąży do zapewnienia najwyższych standardów bezpieczeństwa i higieny pracy oraz jakości dostarczanych przez nas produktów i usług. Dążymy do tego, aby nasza działalność była prowadzona pod każdym względem zgodnie z najwyższymi standardami etycznymi i zawodowymi.

Staramy się minimalizować wpływ naszej działalności na środowisko naturalne poprzez zapobieganie zanieczyszczeniom, minimalizację odpadów oraz dobre praktyki zarządzania środowiskowego. Jesteśmy zobowiązani do przestrzegania wysokich standardów bezpieczeństwa i higieny pracy, uznając to za nasz obowiązek i rozumiejąc korzyści płynące z zapewnienia bezpiecznych warunków pracy.


Facebook Icon