BydgoskieMarki - katalog firm lokalnych

Haroma – osłony okienne do Twojego wnętrza

gru 10, 2020 dodane przez BydgoskieMarki.pl

Osłony okienne są nie tylko praktycznym dodatkiem, ale także elementem wystroju wnętrza. Powinny być idealnie dobrane do stylu pomieszczenia, aby podkreślić jego wyjątkowy charakter. Przygotowaliśmy kilka propozycji od bydgoskiej firmy Haroma. W ofercie na pewno znajdą Państwo osłony, które spełnią wszelkie oczekiwania zarówno te praktyczne jak i estetyczne.

To, na jakie osłony okienne się zdecydujesz powinno determinować kilka czynników. Ważna jest estetyka, trwałość oraz oczywiście stopień zaciemnienia na którym Ci zależy. Jedno jest pewne – do każdego wnętrza można dobrać takie osłony okienne, które będą piękne i praktyczne.

Zasłony rzymskie

Lubisz klasykę, ale nie jesteś przekonany do firan? W takim razie idealnym rozwiązaniem będą zasłony rzymskie. Są wykonane z materiału, który możesz prać nawet w warunkach domowych. Do wyboru mamy szereg materiałów – grubszych, które będą pełniły funkcję zaciemniającą lub cienkich, które z powodzeniem zastąpią tradycyjną firankę. Zasłony rzymskie w zależności od wybranego materiału mogą być ozdobą klasycznego oraz nowoczesnego wnętrza.

Żaluzje poziome aluminiowe

Aluminiowe żaluzje to propozycja wprost idealna do nowoczesnych wnętrz. Neutralna kolorystyka i prosta forma sprawiają, że są odpowiednim dodatkiem do pomieszczeń biurowych oraz do wnętrz charakteryzujących się minimalizmem oraz nowoczesnym designem. Żaluzje mogą być sterowane ręcznie za pomocą pokrętła, łańcuszka lub elektrycznie. Do wyboru mamy też kilka szerokości lameli. Może to być 16, 25 lub 50 mm.

Żaluzje poziome drewniane oraz bambusowe

Drewniane oraz bambusowe żaluzje to doskonały wybór dla osób ceniących i kochających piękno natury. Drewno to estetyczny wygląd, trwałość oraz praktyczne rozwiązanie do każdego typu wnętrza. Zarówno drewno jak i bambus świetnie sprawdzą się jako ozdoba okna w modnym stylu boho. To praktyczne rozwiązanie daje możliwość precyzyjnej regulacji ilości światła wpuszczanego do pomieszczenia. Tego rodzaju żaluzje podobnie jak aluminiowe mogą być sterowane pokrętłem, łańcuszkiem lub elektrycznie. Można montować je na skrzydle okiennym, suficie lub mocować do ściany.

Bydgoska firma Haroma dysponuje szerokim zakresem osłon okiennych zarówno wewnętrznych jak i zewnętrznych. Po więcej inspiracji zapraszamy na stronę internetową producenta haroma.pl


Facebook Icon