BydgoskieMarki - katalog firm lokalnych

Stare na nowe

sty 13, 2021 dodane przez BydgoskieMarki.pl

Niekończące się remonty, problemy z instalacją zarówno gazową, jak i elektryczną, zbyt mała ilość miejsc parkingowych czy brak windy – te problemy z pewnością zna każdy, kto mieszka w wieloletnim budynku. Często odkładamy marzenia o nowym „M” ze względu na finanse czy z obawy przed ogromem formalności. A co gdyby tak stare mieszkanie… wymienić na nowe?

Przygotowaliśmy specjalną propozycję „Stare na nowe”, dzięki której możecie mieć komfortowe lokum w najlepszych bydgoskich lokalizacjach.

Zasady programu

Na początku, spośród naszej oferty wybierasz mieszkanie spełniające Twoje wymagania. Pracownik CDI KB dokonuje bezpłatnej wyceny, następnie, przygotowuje atrakcyjną propozycję na odkupienie mieszkania i przedstawia ofertę specjalną na nowe.

Warto podkreślić, że wkładem własnym przy zakupie nowego mieszkania jest kwota wykupu starego i zwolnienie z podatku PCC od zakupu nieruchomości.

Równolegle do prowadzanych czynności formalnych, dotyczących nabycia mieszkania, wspomagamy działania techniczne mające wpływ na ostateczny kształt nieruchomości.

Projekt i prace związane z wykończeniem można zlecić jednej ze sprawdzonych, współpracujących z nami firm. Dzięki tej ofercie przeprowadzka do nowego mieszkania może w końcu stać się realna!

Atrakcyjne lokalizacje

Z programu „Stare na nowe” skorzystało już wiele osób w różnym przedziale wiekowym. Dla młodych ludzi to okazja do nabycia nieruchomości w znacznie lepszej lokalizacji. Osoby starsze często zamieniały większe mieszkania na mniejsze, przede wszystkim ze względu na czynsz. Udogodnieniem, w przeciwieństwie do starego budownictwa, są też windy, będące dużym ułatwieniem w codziennym funkcjonowaniu. Nasza oferta obejmuje zarówno mieszkania w Platanowym Parku na Leśnym oraz na Osiedlu Uniwersyteckim w jednej z najlepszych lokalizacji w Fordonie. Wkrótce w ofercie znajdzie się również kolejna inwestycja, którą realizujemy przy ulicy Czarna Droga nad Kanałem Bydgoskim.


Facebook Icon