BydgoskieMarki - katalog firm lokalnych

Promlift – regały magazynowe

lut 1, 2021 dodane przez BydgoskieMarki.pl

Intensywne powiększanie się powierzchni magazynowej w Polsce sprawia, że oprócz zapotrzebowania na wózki widłowe, równie szybko poszerza się oferta na wyposażenie magazynów, w tym regałów.

Regały magazynowe służą nie tylko do przechowywania towarów, ale również pomagają optymalizować koszty procesów logistycznych. Dobrze zaprojektowany system pozwala na redukcję kosztów składowania.

– W naszej ofercie posiadamy regały paletowe oraz wspornikowe wysokiego składowania – mówi Jan Borodo – prezes firmy Promlift Sp. z o.o., która jest jednym z wiodących dystrybutorów wyposażenia magazynowego w regionie. – Rozwój branży e-commerce, związany z dużym wzrostem zakupów online w ostatnim czasie, sprawia, że ilość powierzchni magazynowej rośnie, a co za tym idzie, zapotrzebowanie na wyposażenie również. Coraz więcej klientów zgłasza zapotrzebowanie na takie produkty – dodaje.

Regały paletowe oraz wspornikowe

Najpopularniejszym z nich są regały paletowe – „must have” w każdym magazynie. Przeznaczone są zarówno dla dużych centrów logistycznych (kilkadziesiąt tysięcy miejsc paletowych) oraz małych hurtowni czy magazynów, gdzie zwykle składowane są różne półprodukty. Modułowość systemu pozwala łatwo go zmontować, zdemontować oraz rozbudować w razie potrzeby. System wykorzystywany jest również do pomostów regałowych.

Do składowania długich elementów najlepszym rozwiązaniem są regały wspornikowe. Specjalnie przystosowany system pozwala bezpiecznie przechowywać towar, nie obawiając się o jego zniekształcenie. Idealnie sprawdzają się w branży metalurgicznej, jako regały na rury, pręty blachy oraz wszelkie elementy stalowe. Zastosowanie znajdują również w tartakach magazynach meblowych, czy wszędzie tam, gdzie składuje się długie elementy.

Warto dodać, że Promlift realizuje w zakresie regałów wiele projektów indywidualnych, dopasowanych do wymagań i specyfiki klienta.


Facebook Icon