BydgoskieMarki - katalog firm lokalnych

Pergole i markizy od Haroma

mar 1, 2021 dodane przez BydgoskieMarki.pl

Zbliżająca się wiosna, to idealny moment, aby pomyśleć o zmianach w naszym domu. Już niedługo nasze tarasy znowu zaczną być miejscem, w którym będziemy spędzać sporo czasu na wypoczynku. Chociaż pogoda za oknem jeszcze nie zachwyca, to właśnie teraz jest czas na wprowadzenie praktycznych rozwiązań na taras, które ochronią nas przed wiatrem, deszczem lub słońcem.

Szczególnie wiosną pogoda bywa zmienna, a my stęsknieni za przebywaniem na dworze chcielibyśmy korzystać z tarasu czy balkonu nawet wtedy, kiedy aura nie jest jeszcze idealna. Tu z pomocą przychodzą nam praktyczne rozwiązania, takie jak markizy oraz pergole, dzięki którym zyskujemy większy komfort na naszym tarasie.

Markizy

Głównym zadaniem markizy jest ochrona przed słoncem. Takie rozwiązanie będzie przydatne także podczas delikatnej mżawki czy w wietrzny dzień. Haroma oferuje szeroki wybór markiz, które sprawdzą się zarówno na tarasach jak i balkonach. Jeśli chodzi o konstrukcję, to wyboru mamy aż 24 standardowe kolory z palety RAL, w tym 6 lakierów strukturalnych oraz anodę. Warto zwrócić uwagę na trwałe poszycia akrylowe lub poliestrowe, z których wykonane są markizy. Gwarantują one trwałość i odporność na warunki atmosferyczne. Ogromną wygodę daje sterowanie elektryczne, dzięki któremu każdy poradzi sobie z rozkładaniem i zwijaniem tego typu osłony.

Pergole

Pergola segmentowa to idealne rozwiązanie tarasowe, które chroni nie tylko przed słońcem, ale także przed deszczem oraz wiatrem. Aluminiowa konstrukcja stanowi neutralny stelaż zadaszenia, a nowoczesny design sprawia, że pergole pasują do każdego domu niezależnie od jego stylu. Dodatkowy komfort dają wszelkiego rodzaju udogodnienia, takie jak elektryczne sterowanie, oświetlenie LED, promienniki ciepła oraz osłony boczne, dzięki którym możemy korzystać z tarasu niezależnie od pogody i temperatury na zewnątrz. System rynnowy odprowadza wodę z zadaszenia, dlatego sprawdzi się ono nawet podczas większego deszczu.

Moskitiery

Moskitiery, czyli siatki przeciwinsektowe, to kolejny praktyczny dodatek do naszego domu. Zabezpieczają nasze okna oraz drzwi tarasowe czy balkonowe przed niechcianymi gośćmi, takimi jak komary czy inne owady. Latem jest to rozwiązanie niemalże niezbędne, aby komfortowo wietrzyć pomieszczenia bez obaw, że do środka dostaną się insekty. Moskitiery mogą mieć różną formę. Podstawowa forma to moskitiery ramkowe, przeznaczone do montowania na okna. Ponadto bydgoska Haroma oferuje też moskitiery rolowane (okienne i drzwiowe), plisowane, czyli przesuwne – najlepsze do dużych powierzchni oraz drzwiowe. Te ostatnie są otwierana na zawiasach, dlatego idealnie sprawdzą się w przypadku balkonów oraz wyjść na taras.

Więcej informacji dostępnych na stronie haroma.pl


Facebook Icon