BydgoskieMarki - katalog firm lokalnych

Rnew – największy wybór laptopów poleasingowych w Bydgoszczy

lis 14, 2021 dodane przez BydgoskieMarki.pl

Coraz więcej przedsiębiorstw, ale też osób prywatnych decyduje się na zakup laptopa poleasingowego. To korzystna decyzja nie tylko ze względu na niższy koszt urządzenia o świetnych parametrach, ale też możliwość ekologicznego życia w zgodzie z nurtem less waste. Oferta urządzeń używanych stale się powiększa, jednak warto wybierać sprzęt u firm, które są znane z solidności i jakim warto ufać.

Najważniejsze jest zadowolenie klienta

Rnew to marka, która buduje swój nieskazitelny wizerunek od lat. Sprzedaż używanych laptopów i innych urządzeń to część misji, jaką jest less waste. Jednak godne docenienia są działania, które pokazują, że firmie nie zależy tylko na tym, żeby sprzedać. Rnew dba o to, aby klient dostał dokładnie taki sprzęt, jakiego potrzebuje i był świadomy wszystkich cech urządzeń. Dlatego też firma umieszcza dokładne informacje o produktach, publikuje prawdziwe zdjęcia, określa klasę produktu i pozwala dokładnie obejrzeć każde urządzenie. Pracownicy firmy doradzają też klientom odpowiednie dla nich rozwiązanie – nie nakłaniają do zakupu komputera z podzespołami, których potencjał nie będzie wykorzystywany. Jednocześnie szczerze informują o wszystkich cechach konkretnych modeli i przedstawiają ich funkcjonalności. To jednak nie wszystko! Zakup nie jest końcem relacji z klientem – Rnew dba o to, by satysfakcja z zakupu była realna. Firma przygotowała wiele rozwiązań, które temu służą.

Bezpieczeństwo zakupów

Wiele osób obawia się zakupu urządzeń poleasingowych, ze względu na obawy przed dużym zużyciem i możliwością awarii. Rnew nie tylko dokładnie bada każdy sprzęt, odnawia, wymienia podzespoły, ale chce, by klienci mieli pewność, iż zakup będzie bezpieczny. Dlatego na swoje laptopy poleasingowe daje gwarancję, możliwość zwrotu lub wymiany sprzętu aż do 30 dni, a nawet oferuje sprzęt zastępczy w przypadku konieczności naprawy! Komputery mają wgrane oprogramowanie, są przygotowane do pracy. Wysyłka następuje ekspresowo, a aby zgłosić reklamację nie trzeba nawet wychodzić z domu. W firmie pracują specjaliści, którzy znają się na sprzedawanych urządzeniach. Możesz zawsze zwrócić się o pomoc w wyborze.

Co znajdziesz w ofercie Rnew?

Oferta Rnew to największy wybór w Bydgoszczy! Znajdują się tam laptopy najlepszych marek, które są skonstruowane w taki sposób, aby zapewniać ergonomię pracy. Każdy może odnaleźć idealny sprzęt dla siebie – o dużym ekranie, który zapewnia wygodę i komfort wielogodzinnych działań, ale też w małych rozmiarach, by podróż z komputerem była wygodna. Do wyboru są komputery różnej klasy, a ich ceny są dopasowane do stanu i śladów zużycia, o których potencjalny klient zawsze jest informowany. Możesz wybrać laptop do podstawowych zadań biurowych, ale też zaawansowany sprzęt, który wykorzystasz do zaawansowanych projektów graficznych, analitycznych, programistycznych i innych. Urządzenia mają różne warianty procesorów, pojemności pamięci i dyski SSD lub HD – w zależności od wymagań i potrzeb danego użytkownika. W komputery poleasingowe marki Rnew wyposażyło się już mnóstwo przedsiębiorstw, ale też szkół i użytkowników prywatnych. Laptopy używane z tej firmy to duża oszczędność, są bowiem o wiele tańsze niż komputery o tych samych parametrach z marketów elektronicznych. Ponadto są dokładnie sprawdzane przed sprzedażą, a w ofercie znajdują się tylko takie modele, na których można polegać.

Oferta Rnew to nie tylko laptopy, ale także komputery stacjonarne, monitory i inne akcesoria. Znajdziesz tu wszystko, czego potrzebujesz do pracy, ale też rozrywki lub użytku domowego. Wyposażysz się w komputery dla graczy, niezwykle odporne i pancerne urządzenia do wykorzystania na halach produkcyjnych, a także mini PC oraz All-in-One.

Oszczędność i ekologia

Komputery poleasingowe są używane, ale nie zużyte. Wiele modeli można odnowić, wymienić w nich podzespoły na bardziej wydajne i w efekcie otrzymuje się sprzęt, który działa stabilnie, jest solidny, a jednocześnie kosztuje niezwykle mało – jeśli chodzi o stosunek ceny do jakości. Coraz więcej osób przekonuje się do tego rozwiązania i Rnew obserwuje zwiększoną sprzedaż. Dzieje się tak, gdyż kolejni klienci są zadowoleni z zakupu i polecają, a także decydują się na większe zakupy po pewnym czasie. Komputer poleasingowy od Rnew jest także doskonałym wyborem dla studentów, którzy potrzebują sprzętu do nauki i projektów, jednak nie chcą inwestować w niego dużo pieniędzy. Warto wspomnieć o tym, iż komputery poleasingowe są ekologiczne. Wybór takich sprzętów ogranicza ilość elektronicznych śmieci i pozwala dbać o planetę.

Zapraszamy do naszego sklepu stacjonarnego Rnew w Osielsku koło Bydgoszczy. Sklep czynny jest od poniedziałku do piątku w godzinach 8-18 oraz w soboty od 10 do 14. Na miejscu możesz obejrzeć wszystkie produkty z oferty, a nasi specjaliści pomogą wybrać sprzęt dostosowany do Twoich potrzeb.


Facebook Icon