BydgoskieMarki - katalog firm lokalnych

Doniczki samonawadniające z Hico24.pl

cze 26, 2015 dodane przez BydgoskieMarki.pl

doniczki-samonawadniające-z-hico24Wśród posiadaczy kwiatów pojawia się tendencja do zapominaniu o podlewaniu roślin lub do zlewania ich zbyt dużą ilością wody. Takie działania nie sprzyjają kondycji oraz wzrostowi kwiatów doniczkowych. Niekiedy problem pojawia się, kiedy chcemy wyjechać na urlop i pozostawić nasze kwiaty bez opieki przez dłuższy czas.

Miłośnikom kwiatów z pomocą przychodzą doniczki samonawadniające firmy Hagsen, dostępne na Hico24.pl. Producent postawił na funkcjonalność, wygodę oraz ekologię. Doniczki wykonane są z trwałego tworzywa sztucznego, poddającego się recyklingowi. Estetyczne wykonanie oraz klasyczny kształt sprawiają, że pasują one do każdego wnętrza.

Jak wszyscy wiemy kluczową kwestią w pielęgnacji roślin jest ich odpowiednie nawadnianie. Wiedzieli o tym twórcy doniczek Hagsen, którzy wyposażyli swój produkt w specjalny wskaźnik, poprzez który użytkownik kontroluje poziom wody w zbiorniku umieszczonym na dnie doniczki. Natomiast w jej górnej części znajduje się otwór, przez który należy uzupełniać poziom wody. Dodatkowo, dzięki paskom włókniny doprowadzającym ze zbiornika odpowiednią ilość wody, nie musimy obawiać się, że przesadzimy z nawodnieniem rośliny. Kolejnym zabezpieczeniem są otwory, które odprowadzają nadmiar wody z podłoża rośliny. Dzięki nim doniczki samonawadniające z powodzeniem znajdą zastosowanie wewnątrz pomieszczeń , ale także w ogrodach oraz na balkonach bez względu na warunki atmosferyczne. Doniczka odprowadzi nadmiar wody w przypadku obfitych opadów lub nawodni roślinę w upalny, suchy dzień.

doniczki-samonawadniające-bydgoszczHico24.pl oferuje nam różnorodność rozmiarów, kształtów oraz kolorów tego nowatorskiego produktu. Poprzez doniczki samonawadniające każdy może cieszyć się pięknymi kwiatami w swoim domu oraz ogrodzie, bez konieczności ciągłego kontrolowaniu poziomu wilgotności podłoża rośliny.

hico24 Sprawdź więcej na hico24.pl


Facebook Icon