BydgoskieMarki - katalog firm lokalnych

Antykwariat z pasją

lis 22, 2014 dodane przez BydgoskieMarki.pl

W starej, bydgoskiej dzielnicy Wilczak, przy ulicy Nakielskiej 39 powstało miejsce wyjątkowe i jedyne w swoim rodzaju. Początkowo miało być tylko odskocznią od monotonnej pracy na etacie, ale w końcu przerodziło się w pasję. Mowa o naszym Antykwariacie.

Antykwariat Bydgoszcz

Sklep z antykami na bydgoskim Wilczaku otworzyliśmy w 2009 roku. Zrodził się z rodzinnej pasji i zamiłowania do przedmiotów z minionych epok. Codziennie spotykamy się z przedmiotami, których historię odkrywamy na nowo. Ta praca stała się naszą pasją i największym hobby i chcemy się nimi dzielić z innymi osobami.

Jesteśmy pewni, że przekraczając próg naszego Antykwariatu poczujesz się, jakbyś cofnął się w czasie. Na pewno na półkach znajdziesz coś, co wywoła uczucie nostalgii i przywoła najwspanialsze wspomnienia czy to z dzieciństwa, czy też lat młodzieńczych. To właśnie widok uśmiechniętych ludzi codziennie motywuje nas do tej pracy. Dlatego też każdego dnia w Antykwariacie można znaleźć kogoś z właścicieli – Dawida Sobiecha, jego żonę Alicję oraz tatę Henryka, który zajmuje się renowacją przedmiotów z żeliwa.

Antykwariat Bydgoszcz

W przeciągu tych 5 lat działalności odwiedziliśmy niezliczone targi staroci w całej Polsce i czynnie uczestniczyliśmy w wydarzeniach kulturalnych w Bydgoszczy oraz regionie. Jesteśmy pasjonatami i z takimi ludźmi też współpracujemy. Niejednokrotnie pomocą służą nas specjaliści w zakresie numizmatyki, renowacji mebli i przedmiotów użytkowych, naprawy zegarów i zegarków, renowacji zabytkowych samochodów oraz szeroko pojętych militariów. Wszyscy dzielimy tę samą pasję do pięknych i niosących pewną historię zabytków.

Możesz nas odwiedzić przy ul. Nakielskiej 39.


Facebook Icon