BydgoskieMarki - katalog firm lokalnych

MarSzand – sztuka reklamy!

gru 21, 2014 dodane przez BydgoskieMarki.pl

Skuteczna reklama jest sztuką, a nie rzemiosłem, którego każdy może się szybko nauczyć. Zarówno marszand dzieł sztuki, jak i bydgoski MarSzand Sztuki Reklamy proponują swoim klientom najlepsze produkty i nowe spojrzenie. Czasami też ingerują w rynki zbytu, a nawet kreują je uwzględniając aktualną modę i trendy. I to dlatego właśnie, że firma MarSzand Sztuka Reklamy idzie z duchem czasu i dobrze zna swoją branżę jest wciąż docenianym przez klientów specjalistą.

Imię i nazwisko właściciela firmy nie pozostawiają żadnych złudzeń. Z ich pierwszych liter po prostu musiał zrodzić się MarSzand a sam Marcin Szafrański swoją ogromną wiedzą i ponad 10-letnim doświadczeniem w dziedzinie upominków brendowanych w pełni zasłużył na tytuł Marszanda Sztuki Reklamy.

piktogram-marszand

Tym, których interesuje historia działalności firmy warto wspomnieć, że latem 2009 roku podjęte zostały pierwsze kroki w kierunku poważnych zmian. Rozpoznawana wówczas jeszcze jako Karolinka – mała, lecz prężna agencja reklamowa rozwinęła skrzydła. Obdarzana dotąd sympatią i zaufaniem sporej liczby klientów, rodzinna firma urosła w siłę między innymi dzięki zaangażowaniu i talentowi zaufanych pracowników. Sukces i ugruntowana sytuacja na rynku sprawiły, że postanowiła zmienić swą nazwę. Z ciepłej, budzącej radosny uśmiech Karolinki wyrósł MarSzand – znawca sztuki reklamy.

MarSzand od niemal dekady oferuje swym klientom szeroką gamę upominków znakowanych logotypem, realizuje przedsięwzięcia związane z reklamą wewnętrzną, świadczy kompleksowe usługi z zakresu doboru i znakowania prezentów reklamowych, proponuje standardowe i wyszukane gadżety znakowane metodą tampondruku, sitodruku, grawerowania laserowego, haftu, wgrzewu oraz tłoczenia. Handlowcy MarSzanda to elastyczni, twórczy i zaangażowani ludzie, a ich klienci to odbiorcy świadomi znaczenia odpowiednio dopasowanych produktów reklamowych. Dla tych ostatnich nie jest wiedzą tajemną, że dla wielkości zbytu ich podstawowych produktów i usług ogromne znaczenie mają artykuły firmowane własnym logo. Korzystają więc z fachowych porad i konsultują przed zakupem wszystkie ważne aspekty. Doświadczona agencja reklamowa potrafi wyłuskać sporo szczegółów, które powinno się wziąć pod uwagę przed inwestycją w taką właśnie promocję. Poza tym solidna firma dba o jakość wykonywanych we własnym warsztacie znakowań, terminowość zleceń i właściwą obsługę posprzedażową.

MarSzand Sztuka Reklamy może pochwalić się udaną współpracą zarówno z dużymi przedsiębiorstwami, Urzędami Państwowymi, mniejszymi firmami a także z detalistami obsługiwanymi z poziomu sklepu internetowego.

www.prezentdlafirmy.pl

 


Facebook Icon