BydgoskieMarki - katalog firm lokalnych

Włoska restauracja z pasją – Farfalla

kwi 1, 2015 dodane przez BydgoskieMarki.pl

Farfalla BydgoszczFarfalla to swoista odpowiedź na brak pysznej włoskiej pizzy w naszym mieście. Powstała z chęci stworzenia miejsca kultowego, które nie będzie tylko kolejną pizzerią, ale także miejscem spotkań dla wielu ludzi. Doskonały klimat restauracja zawdzięcza codziennemu zaangażowaniu, pracy oraz ogromnej pasji.

Rozwój pizzerii postępuje każdego dnia, ponieważ jej założyciele chcą nieustannie stawać się lepszymi dla swoich gości. Restauracja wyróżnia się znakomitą kuchnią i jest w stanie konkurować z czołowymi restauracjami w Bydgoszczy. Po mieście już krążą opinie, że jest to najlepsza włoska restauracja w Bydgoszczy. Pozytywne opinie cieszą właścicieli i zachęcają do dalszego rozwoju, a niejednokrotnie powtarzane przez gości słowa „Najlepsza pizza w mieście” mogą tylko cieszyć i utwierdzać właścicieli w przekonaniu, że idą w dobrym kierunku.

Farfalla BydgoszczPomimo zaledwie dwóch miesięcy od otwarcia, Farfalla ma już rzeszę stałych klientów, którzy przyjeżdżają na rodzinne obiady, spotkania biznesowe oraz po cateringi dla swoich klientów. W restauracji można także zorganizować urodziny dla dzieci lub zamówić catering na imprezę w domu.

Jak w każdym biznesie trudnością było znalezienie profesjonalnego zespołu, na którym można polegać i który potrafi dać z siebie wszystko każdego dnia. Przede wszystkim smak Farfalli zawdzięczamy szefowi kuchni (Tomasz Rochon), który nieustannie pokazuje swoją pasję, doświadczenie i zaangażowanie, każdorazowo serwując dania dopracowane w najmniejszym detalu.

Farfalla Bydgoszcz

Jak w każdym biznesie tak i tu na początku pojawiły się wątpliwości. Jednak właściciele szybko przekonali się, że to co robią jest dobre. Wieść o prawdziwej włoskiej restauracji szybko się niesie i ostatnio nawet niespodziewanie odwiedziła ją Anna Dereszowska, która będąc w Bydgoszczy szukała włoskiego jedzenia. Farfalla sponsoruje też kulinarnie imprezy z ciekawą muzyką. Niewątpliwą zaletą tego miejsca jest miła atmosfera, nad którą codziennie pracują pozytywnie nastawieni i uśmiechnięci ludzie.

Farfalla Bydgoszcz

Najważniejszym punktem menu jest z pewnością wysokiej jakości pizza z włoskich składników, sprowadzanych prosto z Italii. Restaurację wyróżnia brak serwowanych do pizzy sosów, które zastąpiono własnej roboty oliwami smakowymi. Są one przygotowywane na bazie włoskich oliw Venturi. Do każdej pizzy – na życzenie – klient otrzymuje rukolę gratis. Dodatkowo przyrządzana jest także pizza tygodnia w bardzo interesujących odsłonach. Na przykład pizza z buraczkami, czy surowym łososiem. Jest to gratka dla osób poszukujących nowych smaków oraz niebanalnych połączeń. Właściciele chcieliby, aby w przyszłości w każdym większym mieście w Polsce widniało logo Farfalla i żeby każdy mógł zajadać się pyszną pizzą oraz innymi wyszukanymi daniami.

www.farfalla.com.pl


Facebook Icon