BydgoskieMarki - katalog firm lokalnych

StartUp Mixer vol. 18 już 25 czerwca!

cze 18, 2015 dodane przez BydgoskieMarki.pl

AIP_Mixer_logo-RGBPiękna pogoda nie zawsze sprzyja intensywnym działaniom. Dlaczego? Bo zbliżające się wakacje to okres urlopów i odpoczynku. Warto skorzystać z tego czasu w sposób aktywny. Udowodnij sobie i swoim bliskim, że okres wakacyjny to idealny czas na letnie przebudzenie. Akademickie Inkubatory Przedsiębiorczości postanowiły pokazać, że początek wakacji może być czasem aktywnym i może wpłynąć na dalsze intensywne działania poprzez stworzenie możliwość do czerpania wiedzy z biznesowej inspiracji, jaką jest wydarzenie StartUp Mixer.

startupmixer-17

Już wkrótce odbędzie się 18. spotkanie z cyklu StartUp Mixer. Wspomniany event to zdecydowanie doskonała okazja do rozwoju kompetencji biznesowych. Osoby, które dopiero rozpoczynają swoją biznesową drogę powinny skorzystać z szansy jaką daje im spotkanie w gronie ekspertów, partnerów bądź potencjalnych konkurentów. Dzięki uczestnictwu mają okazję, aby zaprezentować swoją inicjatywę biznesową, wymienić się doświadczeniami bądź pomysłami.

Podczas spotkania zaprezentują się trzy firmy działające w ramach AIP Bydgoszcz. Będzie to dla nich niesamowita okazja do pokazania się szerszej publiczności oraz zyskania przychylności gościa specjalnego, którym będzie Filip Globke. Gość opowie jak w 3 prostych krokach przenieść swój naturalny wizerunek do internetu.
Gość specjalny – Filip Globke
filip-globkePrzenosi wizerunek ekspertów i mikrofirm do Internetu. Punktem przełomowym dla niego okazało się prowadzenie bloga o sprzedaży w latach 2010 – 2012. Po roku ilość czytelników przekroczyła 3 tysiące, zaczęto rozpoznawać go na wydarzeniach branżowych, a nawiązywanie kontaktów i prowadzenie biznesu stało się łatwiejsze. Wtedy dostrzegł ogromny, biznesowy potencjał w Internecie. Dziś w swoich projektach wykorzystuje siłę neuromarketingu i najnowszych badań nad mózgiem. W życiu kieruje się słowami:

„Nie ma przypadkowych przypadków. Wszystko dzieje się z jakiegoś dobrego powodu.”

Przyjdź i przekonaj się, że bezpośrednia wymiana myśli da ci o wiele więcej niż przeczytane poradniki biznesowe! Dowiedz się wiele na temat nowych możliwości dla twojej firmy!

Harmonogram StartUp Mixera:

18.15 Rozpoczęcie StartUp Mixera, przywitanie gości.
18:20 Autoprezentacja StartUpów działających w ramach AIP Bydgoszcz.
19:00 Podsumowanie wystąpień, wybór najlepszego pomysłu biznesowego.
19:10 Wystąpienie Gościa Specjalnego.
19:40 Dyskusja i możliwość zadawania pytań Gościowi Specjalnemu.
20:00 Spotkanie networkingowe w nieformalnej atmosferze przy cateringu.

Spotkanie jest darmowe dla osób ze społeczności AIP. Osoby spoza społeczności AIP – wstęp 15 zł. Zapisy pod adresem e-mail: karolina.nowakowska@inkubatory.pl

Miejsce: Klubokawiarnia MINUS ul. Focha 24, Bydgoszcz Start: 25 czerwca godzinie 18:00


Facebook Icon