BydgoskieMarki - katalog firm lokalnych

ESCOLI – moda męska prosto z Solca Kujawskiego!

lip 7, 2015 dodane przez BydgoskieMarki.pl

escoli-odziez-meskaWczoraj (6 lipca) ruszył sklep internetowy ESCOLI. Unikalny styl, wysoka jakość oraz bogata oferta dedykowana mężczyznom – tymi słowami właściciele określają swoją nową markę!

5% rabatu na wszystkie zakupy w ESCOLI dla naszych czytelników! Wpisz w koszyku zakupowym kod: BM5%

ESCOLI to nie tylko sklep z odzieżą. To również zespół usług współtworzących. Założycielem marki jest Bartosz Jarzęczka – fotograf produktowy, który swoje doświadczenie zbudował na tworzeniu fotografii odzieżowej dla największych sklepów internetowych w Polsce. Produkty przewijające się przez jego studio wkrótce znalazły się w wyselekcjonowany sposób w ofercie platformy sprzedażowej ESCOLI.

escoli-moda-meskaW sklepie znajduje się tylko i wyłącznie odzież przewidziana dla mężczyzn. Misją ESCOLI jest dostarczanie produktów stylowych i modnych niezależnie od stylu. Wspólnym mianownikiem ma być atrakcyjna cena i szybkość dostarczania produktu do klienta końcowego. Poza tradycyjną ofertą już wkrótce pojawią się produkty bardzo unikalne, dostarczane w krótkich limitowanych edycjach, tworzone przez zaproszonych gości. Ma być to wyróżnik na rynku mody męskiej w Polsce.
escoli-moda-meska-soleckujawskiTo dopiero początek działalności sklepu. Mamy nadzieję, że moda męska serwowana przez ESCOLI w dość szybki sposób znajdzie swoich odbiorców nie tylko u nas w regionie, ale i w całej Polsce. W tym tygodniu rusza kampania reklamowa przy użyciu social media. Zapraszamy wszystkich serdecznie do zapoznania się z ofertą sklepu oraz śledzeniem bieżącego rozwoju marki na Facebooku.

Sprawdź: www.escoli.pl | Escoli na Facebooku


Facebook Icon