BydgoskieMarki - katalog firm lokalnych

X Forum Wyjątkowości w Bydgoszczy już 3 września!

sie 30, 2015 dodane przez BydgoskieMarki.pl

xforum -plakat poziom„Światów jest wiele, dokładnie tyle, ile sami stworzymy”. Klimatycznej wystawie prac autorstwa Łukasza „Alkazza” Schmidta towarzyszyć będzie niepowtarzalny spektakl poruszający zmysły i przenoszący widza w świat marzeń sennych.

Łukasz Alkazz Schmidt. Twórca młodego pokolenia, który przepływa przez własne ograniczenia i słabości każdego dnia – traktuje świat jako poligon doświadczalny. Uwielbia podróże, kultury orientalne oraz kino z najwyższej i najniższej półki, fantastykę oraz klimatyczne spotkania z batem w ręku. W swoich zdjęciach ukazuje często wiele różnych punktów widzenia, przez subiektywnie zakrzywione zwierciadło fotograficznej empatii. Inspiruje się twórczością Edgara Alana Poe, Grahama Mastertona czy Salvadora Dali. Na co dzień młody przedsiębiorca, co kilka tygodni fotograf, co kilka miesięcy ocaleniec z wastelandu, a przynajmniej raz do roku – podróżnik.

Współorganizatorem wydarzenia, organizowanego w ramach comiesięcznego cyklu Forum Wyjątkowości jest Fundacja Edukacyjna Rozmaici. W każdy 1. czwartek miesiąca o godz. 18.00 Wyjątkowi Ludzie prezentują swoje pasje i zamiłowania w klimatycznych, pofabrycznych wnętrzach należących do ECD Consilis (ul. Kościuszki 27B/8).

Wstęp wolny. Bilety do pobrania pod linkiem: Xforum.evenea.pl
Szczegółowe informacje:
Natalia Hałas
rozmaici@gmail.com
tel. 52 321 13 77


Facebook Icon