BydgoskieMarki - katalog firm lokalnych

Geek Girls Carrots #12: Nowe technologie, nowe możliwości. Obalamy mity!

paź 20, 2015 dodane przez BydgoskieMarki.pl

gcc_logo_horizontally_300dpiPrzekonanie, że pracę trudno znaleźć lub że w kolejnej będzie tylko gorzej towarzyszy wielu nieszczęśliwym ludziom tkwiącym na nielubianych, dołujących, nie dających satysfakcji i odpowiedniego wynagrodzenia stanowiskach. Bardzo często to tylko błędne przekonanie.

Iza WojtaszekO tym jak w 7 krokach zdobyć pracę marzeń i jakich błędów unikać opowie Iza Wojtaszek, psycholog, trener biznesu, rekruterka z 14-letnim doświadczeniem. Obecnie pracuje w PracaNaWymiar.pl, gdzie prowadzi autorski program coachingowo-szkoleniowo-doradczy pt. Odkryj i Zdobądź Pracę MARZEŃ. Uważa, że praktycznie każdy może mieć pracę marzeń, szczególnie w IT .

Na spotkaniach networkingowych nieodłącznym punktem jest wymiana małych kartoników, zawierających bardzo istotne informacje – wizytówek. Jednak to bardzo niepraktyczne rozwiązanie. Dlatego Łukasz Bojarski – współtwórca startupu InsBird, pomysłodawca rozwiązań dotyczących problemów życia codziennego – pokaże jak w kilka sekund można wymienić się kontaktami i co zrobić, żeby były one użyteczne. Wierzy w sukces osiągnięty ciężką pracą, motywacją oraz pasją, podzieli się też doświadczeniami w tworzeniu startupu.

Wszystko to na 12. już spotkaniu Geek Girls Carrots Bydgoszcz – kobiet kochających nowe technologie, które odbędzie się 21 października o 18.00, tradycyjnie w gościnnych progach ECD Consilis mieszczącego się przy ul. Kościuszki 27B/8.

Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny, wystarczy pobrać bilet ze strony: www.ggcbydgoszcz12.evenea.pl Szczegóły i aktualności: www.facebook.com/events/1636527989968257/ Szczegółowe informacje: Joanna Poziemska, Lokalna Organizatorka Geek Girls Carrots tel. 606 293 573

Facebook Icon