BydgoskieMarki - katalog firm lokalnych

Nowa Retrościana na ulicy Dworcowej!

lis 16, 2015 dodane przez BydgoskieMarki.pl

Retrościana - Dworcowa 93Reklama outdoorowa nie musi szpecić. Do tego stwierdzenia już od ponad roku przekonuje nas skutecznie Retrościana. Estetyczna forma reklamowa, która w naszym mieście zyskuje coraz szersze grono zwolenników.

Wszechobecnej reklamy nie wyeliminujemy. To zwyczajnie niemożliwe i prawdopodobnie nieopłacalne dla wielu stron. Z wątpliwą estetyką reklam zewnętrznych można walczyć na różne sposoby. Zakazy oraz ograniczenia zawsze będą skutkowały nowymi pomysłami, nie zawsze społecznie akceptowalnymi. O skuteczności różnych form moglibyśmy dyskutować długimi godzinami. Jedno jest pewne – Retrościana stała się symbolem Bydgoszczy – przynajmniej tej reklamowej. Retrościana to nie tylko reklama. To również konserwacja elewacji oraz rys historyczny. Twórcy starają się przy każdej nowej formie przemycić elementy charakterystyczne dla dawnej Bydgoszczy. Inspiracją są dawne reklamy, katalogi, gazety czy książki adresowe. Stylizacje mają oddawać dawny charakter naszego miasta.

Nowa lokalizacja to bez wątpienia jedna z najbardziej atrakcyjnych ekspozycji. Kamienica z XIX wieku znajduje się na ulicy Dworcowej 89. Naprzeciwko odnowionego dworca PKP. W przeszłości funkcjonowały tam 3 hotele. Spore natężenie ruchu w okolicach nowej Retrościany będzie dodatkowym atutem dla przyszłych reklamodawców!


Facebook Icon