BydgoskieMarki - katalog firm lokalnych

Młode bydgoskie marki pokazują jak osiągać sukces!

gru 8, 2015 dodane przez BydgoskieMarki.pl

socialroomPomarzyć dobra rzecz, ale realizować marzenia… To już wyzwanie. Są jednak tacy, którzy chwycili byka za rogi i mimo młodego wieku mogą się już pochwalić niezłymi osiągnięciami. Można uczyć się od nich jak to zrobi, można się ich przykładem inspirować.

W każdy 2. wtorek miesiąca o godz. 18.00 spotykają się młodzi przedsiębiorcy. Młodzi duchem, niekoniecznie wiekiem. Wymieniają się doświadczeniami, pomysłami, budują relacje. „Zamieniają kubek kawy na kontakt ciekawy!” Podczas grudniowego StartUp Cafe trzy marki opowiedzą o swoich sukcesach, przygodach biznesowych i marzeniach. SocialRoom zajmuje się kreowaniem wizerunku marki w social media, Marzena Cholerzyńska jako coach pomaga w stawaniu się najlepszą wersją siebie – najpiękniejszym diamentem, SuccessMind ułatwia uzyskiwać lepsze wyniki dzięki wiedzy o własnych działaniach.
Leszek NarlochW trakcie każdego spotkania jest okazja do poznania nowych, ciekawych ludzi, nawiązania kontaktów, zainteresowania innych swoimi pomysłami, zdobycia unikatowej wiedzy, przyłączenia się do inspirujących projektów.

Agenda:

  • 18.00 Jak stać się najlepszą wersją samego siebie? – Marzena Cholerzyńska
  • 18.30 Jak skutecznie tworzyć wizerunek w social media? – Social Room
  • 19.00 Przerwa networkingowa
  • 19.30 Jak szybciej i łatwiej uzyskiwać lepsze wyniki? – Leszek Narloch
  • 20.00 Afterparty
Kiedy: 8.12.2015 o godz. 18.00. Miejsce: ECD Consilis (ul. Kościuszki 27B/8). Wstęp wolny, bilet do pobrania: www.suc8.evenea.pl

Facebook Icon