BydgoskieMarki - katalog firm lokalnych

StartUp Mixer vol. 20 już w najbliższy czwartek!

lut 26, 2016 dodane przez BydgoskieMarki.pl

startup3 marca o godzinie 18:00 odbędzie się już po raz 20. StartUp Mixer! To niesamowite wydarzenie udowadnia nam każdorazowo jakie niesamowite pokłady przedsiębiorczości spoczywają w lokalnej społeczności. Czym zaskoczy nas 20. edycja imprezy organizowanej przez Akademickie Inkubatory Przedsiębiorczości? Przekonamy się o tym niedługo w Kujawsko-Pomorskim Centrum Kultury (KPCK).

StartUp Mixer to seria wydarzeń informacyjno-promocyjnych oraz edukacyjnych, których celem jest budowanie społeczności startupów oraz integrowanie środowisk lokalnych przedsiębiorców. To kopalnia wiedzy i pomysłów, która każdemu z nas może zaproponować przede wszystkim rozwój kompetencji biznesowych. To właśnie dzięki tym spotkaniom mieliśmy przyjemność poznać i promować lokalne marki, takie jak: Ananas PR, Socialroom, Wakatowo.pl czy MediStuff.

startupmixer-1720. edycja zapowiada się niezwykle ciekawie z uwagi na nową formułę spotkania oraz zaproszonych gości. Patrycja Olszewska zajmująca się od 10 lat sprzedażą bezpośrednią. W swojej firmie pracuje na stanowisku dyrektora regionalnego oraz wspiera młode przedsiębiorcze osoby jako mentor. Posiada niesamowitą zdolność do motywowania i inspirowania ludzi oraz 10 lat doświadczenia w sprzedaży bezpośredniej.

Drugim gościem będzie Anna Buchalska-Malińska będąca menedżer projektu ARGO. Optymistka, z głową pełną pomysłów od lat pomaga ludziom prowadząc Akademię Rozwoju Talentów. W życiu kieruje się zasadą: Przyjdź, poznaj, porozmawiaj!

Harmonogram StartUp Mixera:

18:15 Rozpoczęcie StartUp Mixera, przywitanie gości.
18:25 Prezentacja naszych gości.
19:10 Gra towarzyska oraz quiz.
20:00 Wprowadzenie do programu ARGO.
20:20 Spotkanie networkingowe w nieformalnej atmosferze przy cateringu.


Facebook Icon