BydgoskieMarki - katalog firm lokalnych

Geek Girls Carttots #17

mar 16, 2016 dodane przez BydgoskieMarki.pl

gcc_logo_horizontally_300dpiGeek Girls Carrots, zwane Karotkami, to globalna organizacja, której misją jest zwiększenie udziału kobiet w IT. W tym celu organizuje spotkania, na które zaprasza zarówno osoby z branży IT, jak i te, które dopiero myślą o tym, aby się w niej znaleźć.

Świat jest jedną wielką bazą danych a każdy programista wcześniej czy później użyje w swojej pracy instrukcji „select”. O dwóch różnych podejściach największych producentów oprogramowania do składowania i przetwarzania danych oraz ich wpływu na wydajność systemów raportujących opowie Łukasz Karwacki. Jest programistą, mówcą, coachem i organizatorem TEDx. Od 14 lat związany z branżą IT. Przez 12 lat specjalizował się w programowaniu baz danych Oracle oraz procesach ETL zarówno na rynku polskim jak i zagranicznym. Od roku związany ze środowiskiem SAP BW i SAP HANA. Poza pracą zawodową fascynuje się konferencjami TEDx. Jest pomysłodawcą i organizatorem TEDxBydgoszcz. W ramach poznańskiego klubu przemówień publicznych Toastmasters ukończył ścieżkę rozwoju „Kompetentnego Mówcy”. W wolnych chwilach fotografuje miejską przestrzeń.

KarwackiPoszukujący pracy w branży IT będą mogli pod okiem doświadczonej headhunterki stworzyć swój profesjonalny profil na LinkedIn. Najlepiej przynieść swój komputer. Katarzyna Żórawska współpracuje z zagranicznymi startupami, pomagając im znaleźć najlepszych programistów. Współorganizuje kwietniowe warsztaty PyCode Carrots Warsaw. Pasjonatka wykorzystywania social media w procesach rekrutacyjnych, employer brandingu oraz personal brandingu.

Agenda spotkania
18.00. Rozpoczęcie
18.10. Łukasz Karwacki: SAP HANA vs Oracle EXADATA. Czy w ogóle warto porównywać?
18.40. Katarzyna Żórawska: Mój profesjonalny profil na LinkedIn
19.10. Networking – napoje i marchewki

Spotkanie odbędzie się 16.03.2016 o godz. 18.00, w klimatycznych, pofabrycznych wnętrzach należących do ECD Consilis (wejście i wjazd na parking od ul Pomorskiej 86a). Wstęp jest wolny, wystarczy pobrać bilet wstępu ze strony : www.ggcbydgoszcz17.evenea.pl

Facebook Icon