BydgoskieMarki - katalog firm lokalnych

Audio-Kabel.pl – producent artykułów estradowych z Solca Kujawskiego

maj 17, 2016 dodane przez BydgoskieMarki.pl

audiokabel-solec-kujawskiBywa, że o powodzeniu nawet największego przedsięwzięcia decydują drobne detale. Wiedzą o tym doskonale specjaliści zajmujący się technicznym przygotowaniem imprez masowych, koncertów, konferencji czy innych projektów multimedialnych. To właśnie w odpowiedzi na ich potrzeby swoją ofertę stworzył Audio-kabel.pl – polski producent szerokiej gamy artykułów estradowych. Profesjonalizm, solidność i dostosowanie rozwiązań do indywidualnych potrzeb klienta – oto, co wyróżnia jego produkty na rynku branży.

Od ponad pięciu lat w Solcu Kujawskim powstają najwyższej jakości, profesjonalne narzędzia do tworzenia systemów oświetlenia, nagłośnienia i okablowania. Pomysł ich produkcji zrodził się w wyniku lat doświadczeń zbieranych przez założyciela firmy Audio-kabel.pl podczas pracy przy organizacji koncertów i innych imprez masowych. Dało się zauważyć, że niezawodność i dostosowanie okablowania do konkretnych realiów ma decydujący wpływ na sukces wydarzenia. Lukę na rynku w tym zakresie twórca Audio-kabla postanowił wypełnić własnymi rozwiązaniami. W ten sposób, pod fachowym okiem pasjonata i praktyka jednocześnie, powstały pierwsze przewody sygnałowe i zasilające. Dziś tę ofertę uzupełnia szeroka gama listw zasilających, rozdzielni prądowych i najazdów kablowych.

audiokabel-przedluzaczRzetelność wykonania w połączeniu z najwyższą jakością komponentów stanowią o klasie sprzętu soleckiego producenta. Do produkcji urządzeń stosowane są złącza i kable wiodących na świecie firm, m.in.: Neutrik, Klotz, ABL Sursum i Helukabel. Materiałem uzupełniającym jest stal nierdzewna i niezwykle trwałe typy tworzyw sztucznych, dzięki czemu można mieć pewność, że sprzęt zda egzamin nawet w najtrudniejszych warunkach plenerowych.

audiokabel-przedluzaczeAudio-kabel to jednak nie tylko produkcja własnych, innowacyjnych rozwiązań estradowych. Firma zajmuje się również projektowaniem i realizacją nietypowych systemów związanych z nagłośnieniem, oświetleniem i zasilaniem elektrycznym. Otwartość na potrzeby klienta to cecha, bez której specjaliści w firmie nie wyobrażają sobie efektywnej pracy. Własna produkcja urządzeń zaś umożliwia elastyczne dostosowanie ich do każdego projektu. Wszystko to sprawia, że z usług i produktów Audio-kabla z powodzeniem korzystają nie tylko instytucje kulturalne i firmy eventowe, ale także szkoły, jednostki wojskowe, firmy budowlane i przedstawiciele wielu innych branż.

audiokabel-kolumnyOd czasu wypuszczenia na rynek pierwszych przewodów, firma Audio-kabel.pl nieustannie dynamicznie się rozwija. Jednym z pierwszych kroków milowych w jej historii było wykonanie sterowania oświetleniem w Filharmonii Pomorskiej w Bydgoszczy. W ostatnim czasie w produkty Audio-kabla zostało wyposażone nowo otwarte Centrum Kulturalno-Kongresowe Jordanki w Toruniu. Dokąd jeszcze trafi sprzęt z Solca Kujawskiego? Niezależnie od skali przedsięwzięcia jedno jest pewne – zostanie ono zrealizowane z pasją i najwyższą dbałością o detale, bo to one wyznaczają standardy pracy w firmie Audio-kabel.


Facebook Icon