BydgoskieMarki - katalog firm lokalnych

Artur Szpilka ambasadorem lokalnej marki!

sie 7, 2016 dodane przez BydgoskieMarki.pl

dumnyzpochodzeniaDumny z pochodzenia – to nowa marka firmy odzieżowej z Solca Kujawskiego. Escoli, bo o nich mowa to firma, która powstała niespełna rok temu. Dynamiczny rozwój widać u nich na każdym kroku!

dumnyzpochodzenia_plDumnyzpochodzenia.pl – pod tym adresem znajduje się nowy sklep internetowy z koszulkami sportowymi. Głównym ambasadorem marki został Artur Szpilka, którego podobiznę będziemy mogli zobaczyć na kilkunastu modelach koszulek. Escoli zapowiada powstanie nowych wzorów oraz dodanie nowych rodzajów odzieży. W sklepie mają pojawić się bluzy oraz inne produkty z motywami sportowymi oraz patriotycznymi. Produkty oferowane na dumnyzpochodzenia.pl produkowane są w Polsce.

artur-szpilka-dumnyzpochodzeniaPrzy okazji sprzedaży produktów powstał serwis informacyjny o historii sportu oraz bieżących występach Polaków. Obecnie z marką związani są dodatkowo Krzysztof Głowacki (mistrz świata organizacji WBO w wadze junior ciężkiej) oraz wioślarska osada czwórki podwójnej mężczyzn, która reprezentuje nas na Igrzyskach Olimpijskich w Rio de Janeiro.


Facebook Icon