BydgoskieMarki - katalog firm lokalnych

Popaopa – zabawki dla dzieci i niemowląt

lut 13, 2017 dodane przez BydgoskieMarki.pl

Choć eko-rodzicielstwo staje się coraz bardziej popularne, rynek artykułów dla dzieci wciąż zalewany jest produkowanymi masowo, plastikowymi zabawkami niskiej wartości. Czy nie ma dla nich żadnej alternatywy, a my jako rodzice skazani jesteśmy na tandetę i bylejakość? Ależ skąd! Wśród producentów nie brakuje bowiem rękodzielników wytwarzających jedyne w swoim rodzaju, piękne i ekologiczne zabawki. W Bydgoszczy znajdziemy je m.in. w sklepie Popaopa, przy ulicy Gołębiej 8.

Popaopa to jednak nie tylko zabawki dla najmłodszych, ale też wyposażenie dziecięcego pokoju, akcesoria i wiele innych. Słowem: wszystko to, co dzieciom i ich rodzicom do szczęścia potrzebne. Dla tych, którzy zakupów najchętniej dokonują w przytulnym zaciszu swojego domu, Popaopa proponuje odwiedziny sklepu w jego cyfrowej odsłonie (popaopa.pl). Co w nim znajdziemy?

Internetowy sklep oferuje swoje produkty w jedenastu różnych kategoriach. Pozycją, która szczególnie wzbudza zainteresowanie odwiedzających, jest rękodzieło, a więc ręcznie wytwarzane zabawki i ozdoby dziecięcego pokoju. Znajdziemy wśród nich rozwijające zmysły kostki sensoryczne, cudne przytulanki czy girlandy. Coś dla swych pociech znajdą również rodzice małych artystów – czekają na nich pędzle, kolorowe kredki i zestawy do rysowania.

Kolejną kategorią, która wyróżnia Popaopa spośród sklepów z podobnym asortymentem, jest odzież, której próżno szukać w popularnych sieciówkach – wysokogatunkowa, wygodna, o ciekawym, niebanalnym wzornictwie. W sklepie nie brakuje także dodatków, takich jak stylowe szelki, fantazyjne czapeczki czy wzorzyste papcie. Odzież dla chłopców, dziewczynek i niemowląt, znajdziemy w osobnych kategoriach.

Popaopa to bogactwo akcesoriów dla dzieci i rodziców! Szumiące misie, projektory z kołysankami i miękkie, tkane kocyki ułatwią maluchom zasypianie. Dzieci, które nie przepadają za kąpielą, przekonają do niej kolorowe zabawki i piankowe puzzle. Podczas nauki samodzielnego jedzenia i picia, przydadzą się specjalne, jedzeniowe zestawy dla najmłodszych – kolorowe, zdobione zwierzęcymi rysunkami kubeczki, talerzyki i miseczki. To nie wszystko! W sklepie znajdziemy także akcesoria niezbędne w podróży, ułatwiające przechowywanie dziecięcych drobiazgów i naukę.

Sklep oprócz sprzedaży artykułów dla dzieci, prowadzi także wypożyczalnię nosidełek ergonomicznych. Obecnie do dyspozycji rodziców pozostają nosidła znanej i cenionej marki Tula w dwóch rozmiarach: baby i toddler. Rodzice najmniejszych pociech mogą wypożyczyć nosidło wraz ze specjalną wkładką niemowlęcą, która zapewnia bezpieczną pozycję już w pierwszych tygodniach życia noworodka. Popaopa jest pierwszą taką wypożyczalnią w Bydgoszczy i regionie.

Wybierając zabawki i akcesoria dla dzieci, tym, na co szczególnie powinniśmy zwracać uwagę jest ich bezpieczeństwo i jakość. W Popaopa znajdziemy produkty zarówno cenionych, znanych marek, jak i regionalnych twórców. Tym, co je łączy jest solidne wykonanie, wysokogatunkowe materiały i atrakcyjny design. Żaden maluch nie pozostanie wobec nich obojętny!


Facebook Icon