BydgoskieMarki - katalog firm lokalnych

Bydgoszcz z Pasją 2017! Już 25-26 marca!

mar 15, 2017 dodane przez BydgoskieMarki.pl

W ostatni weekend marca, zaraz na samym początku wiosny bydgoscy pasjonaci będą dzielić się tym, co kochają najbardziej. Przygotowano 28 warsztatów w 10 lokalizacjach w całej Bydgoszczy!

Cały świat budzi się właśnie do życia, zaczynają się też wiosenne porządki. Organizatorki Festiwalu Bydgoszcz z Pasją chcą pobudzić Bydgoszczan do życia, pomóc im odkurzyć aktywność i radość. Robią tak co roku, w tym – po raz trzeci.

Wśród propozycji każdy znajdzie coś dla siebie: sport, fotografia, naukowe warsztaty dla dzieci, komputery, handmade, a nawet piwo! Warsztaty są bardzo różne, prowadzone przez ludzi, którzy kochają to, co robią. I robią to na co dzień. Z okazji święta Pasji w Bydgoszczy podzielą się tym, co potrafią najlepiej. A ponieważ idea jest szczytna, zrobią to pro bono.

Jak przystało na dobry festiwal, występów będzie dużo i będą bardzo różne. Jednak nie na zwykłej scenie, a każdy w takim miejscu, do którego najbardziej pasuje. Od Fordonu po Myślęcinek, od pubu po studio filmowe! Przez cały weekend będzie się działo!

Program Festiwalu można zobaczyć na stronie bydgoszczZpasja.pl. Warto zajrzeć i wybrać coś dla siebie. Niekoniecznie tylko raz. Harmonogram został tak zaplanowany, żeby można było wziąć udział w wielu warsztatach. Taka okazja jest tylko raz do roku!

Centrum Festiwalowe mieścić się będzie w klimatycznych wnętrzach ECD Consilis przy ul. Kościuszki 27 (wjazd od ul. Pomorskiej, na wysokości 86a). Na uczestniczki i uczestników czekać będą przy obu bramach wolontariusze – należy wypatrywać logo Bydgoszcz z Pasją.

Organizatorkami są Anna Trybuszewska, Joanna Poziemska, Katarzyna Fik – właścicielka Świata Bab i organizatorka fryMARKU bydgoskiego oraz Dorota Skublicka-Michalska – Coach Twoich Marzeń. Pasjonatki pasji? Tak! Radości życia, aktywności i dzielenia się.


Facebook Icon