BydgoskieMarki - katalog firm lokalnych

Gra Networkingowa w Bydgoszczy

paź 4, 2019 dodane przez BydgoskieMarki.pl


Poznawanie nowych ludzi jest ważne, ale nie zawsze proste. Podczas wielu spotkań networkingowych można spotkać się z pewną sztucznością tej sytuacji. Dzieję się to wtedy, kiedy nieznajomej osobie musimy w szybki sposób opowiedzieć o tym, co robimy, o swoim biznesie.

Kolejnym krokiem jest szybka wymiana wizytówek i następna osoba do rozmowy; brak możliwości na przełamanie „pierwszych lodów”, lepsze poznanie się. Można wówczas poczuć się jak sprzedawca, a nie osoba, której zależy na budowaniu relacji.

Networkingowa – nowa definicja networkingu

W naszych spotkaniach jest inaczej. Najpierw tworzymy atmosferę do dyskusji i wzajemnego poznania się, by potem na tej bazie budować wartościowe biznesowe relacje. Nasza gra biznesowa o nazwie Networkingowa to połączenie rozrywki, wiedzy i networkingu. Te trzy cele udało nam się połączyć, dzięki unikatowej formule spotkania. W całej Polsce tego rodzaju gry prowadzimy już od blisko 10 lat. Wzięło w nich już udział ponad 200 tysięcy osób!

Networkingowa zawitała do Bydgoszczy

Już 17.10.2019 o godz. 18.30 odbędzie się pierwsza gra networkingowa dla lokalnych przedsiębiorców.

Podczas spotkania na uczestników czeka:

– atmosfera dobrej rozrywki i zabawy podczas gry w Networkingową;

– porcja biznesowej wiedzy na temat sprzedaży, marketingu, finansów, obsługi klienta, zarządzaniu – każde spotkanie to inny temat przewodni;

– pyszna kawa, herbata i drobny poczęstunek;

– komfortowa przestrzeń MDD Work Together (Toruńska 33 w Bydgoszczy)

– nagrody od partnerów naszego wydarzenia.

Co warto wiedzieć przed spotkaniem?

Co ważne uczestnik Networkingowej nie musi znać żadnych skomplikowanych zasad tej gry biznesowej. Pozna je na początku spotkania. Ich przedstawienie zajmuje zaledwie 3 minuty. Na spotkanie warto również wziąć ze sobą zapas wizytówek, dobry humor oraz pozytywne nastawienie.

Kto może zagrać w Networkingową?

Networkingowa to gra dla przedsiębiorców, szczególnie tych lokalnych, którym zależy na rozwoju własnej sieci kontaktów, budowaniu trwałych relacji biznesowych, zdobywaniu nowych znajomości. Na spotkanie szczególnie zapraszamy te osoby, które zniechęciły się dotychczasowymi spotkaniami networkingowymi, w których uczestniczyli, a także tych przedsiębiorców, którzy w spotkaniach netwokingowych do tej pory nie brali udziału. Nachalne rozdawanie wizytówek – to nie u nas!

Gdzie i kiedy?

Spotkanie odbędzie się 17 października (czwartek) w godzinach 18.30 – 20.30 w przestrzeni MDD Work Together, ul. Toruńska 33 w Bydgoszczy

Ograniczona liczba miejsc

W tej edycji Networkingowej może wziąć udział maksymalnie 40 osób, dlatego warto zarezerwować bilet dla siebie już teraz! Obowiązuje kolejność zgłoszeń. W momencie wyczerpania limitu miejsc zapisy zostaną zamknięte.

Bilet dla siebie pobierzesz tutaj: https://evenea.pl/event/networkingowa/

Bezpłatny wstęp na Networkingową w Bydgoszczy

Networkingowa jest darmowym wydarzeniem, dzięki wsparciu poniższych sponsorów.

Organizatorzy i sponsorzy wydarzenia:

Akcelerator Wiedzy – szkolenia, warsztaty, konsultacje

Concept Games – nasze gry biznesowe w Twojej firmie

Semgo – agencja marketingu internetowego

Rozwijaj firmę w oparciu o relacje. Dołącz do wydarzenia i zagraj w Networkingową w Bydgoszczy!


Facebook Icon