fbpx

BydgoskieMarki - katalog firm lokalnych

Rodzinne wakacje 2020 – zaczynamy planowanie

Lis 12, 2019 dodane przez BydgoskieMarki.pl

[Głosów: 1   Average: 5/5]

Choć do przyszłorocznych wakacji pozostało jeszcze wiele miesięcy, biuro podróży Alfamar już dziś zachęca do ich zaplanowania. Dlaczego warto przystąpić do niego jak najwcześniej i czy wyprawa z biurem podróży rzeczywiście się opłaca? A co, jeśli na wakacje zamierzamy wyjechać z dziećmi? Czy i do ich potrzeb wyprawa będzie dostosowana? Jeśli któreś z tych pytań zadajecie sobie i Wy, zapraszamy do lektury – postanowiliśmy na nie odpowiedzieć wraz z właścicielem biura Alfamar.

Jak wybrać kierunek podróży?

To pytanie, na które odpowiedź bynajmniej nie nie jest prosta. Każdy z nas ma inne oczekiwania – niektórzy pragną absolutnego relaksu, inni stawiają na aktywny wypoczynek. W ofercie biura Alfamar odpowiednie dla siebie wakacje znajdą przedstawiciele każdej z tych grup – od wielbicieli błogiego leniuchowania, po zapalonych globtroterów i miłośników zwiedzania. Alfamar oferuje wyprawy m.in. do Hiszpanii, Gruzji, Turcji, Egiptu, Bułgarii i Tunezji.

Samodzielnie czy z biurem podróży?

Na to pytanie próżno szukać jednej, uniwersalnej odpowiedzi. Niektórzy preferują samodzielną organizację wakacji, inni w wakacje pragną skoncentrować się tylko i wyłącznie na wypoczynku, zdejmując ze swych barków ciężar przygotowań. Dla nich zorganizowane od A do Z wczasy są doskonałym wyborem! Zwłaszcza, gdy decydują się na podróż z doświadczonym, wyspecjalizowanym biurem podróży. Wzrasta wówczas nie tylko komfort wyprawy i spokój ducha jej uczestników, ale także bezpieczeństwo.

Jak wybrać biuro podróży?

Wybierając biuro podróży warto upewnić się, że wyjeżdżamy z prawdziwymi pasjonatami, którzy doskonale znają miejsca, w które nas zabiorą. Właściciel biura Alfamar w podróży spędził już 21 lat, a swą działalność prowadzi od ponad 7 – to najlepiej świadczy o jego pasji (http://alfamar.travelshops.pl/poznajmy_sie)! Przekonuje o niej również jego geograficzne wykształcenie oraz liczne publikacje na temat podróży, m.in. w Tygodniku Bydgoskim. Na co jeszcze warto zwracać uwagę? Przede wszystkim na dostosowanie wyprawy do naszych potrzeb – zwłaszcza, gdy podróżujemy z rodziną – oraz uprawnienia i certyfikaty. W przypadku certyfikatu specjalisty ds. Hiszpanii biura Alfamar mamy bowiem pewność, że nad naszymi wakacjami czuwać będą fachowcy.

Wakacje szyte miarę

Wakacje z dziećmi wyglądają inaczej niż te, na które wyjeżdżamy z partnerem czy przyjaciółmi. Dobrze by było, aby biuro podróży, z którym planujemy wakacje, oferowało różne, dostosowane do naszych potrzeb możliwości. Obejmować one powinny nie tylko wybór odpowiedniego kierunku podróży, ale także środków transportu, hoteli, atrakcji i udogodnień. By zapewnić swoim klientom najlepsze, najbardziej dostosowane do ich oczekiwań wczasy, właściciel biura Alfamar conajmniej kilka razy w roku podróżuje do różnych krajów. Na miejscu ma możliwość, aby  samodzielnie weryfikować standard hoteli i odkrywać najciekawsze dla swych klientów atrakcje.

Najlepsza oferta na rynku

Planując wakacje pod uwagę brać musimy nie tylko nasze oczekiwania, ale także możliwości finansowe. Alfamar w przeciwieństwie do innych biur, daje nam gwarancję najniższej ceny! Co więcej, umożliwia zakup wczasów na raty i szczególnie niskie ceny przy wczesnej rezerwacji. Ci, którzy chcieliby na wakacyjnej wyprawie sporo zaoszczędzić, mogą również zdecydować się na wakacje z centrum last minute.

Jesteśmy specjalistami od wyjazdów do Grecji, znamy ją jak mało kto w regionie, wiedzieliśmy prawie każdą wyspę i region na lądzie, oraz osobiście wizytowaliśmy setki hoteli w Grecji w ostatnich latach dzięki temu doceniało nas także największe z biur specjalizujących się w wyjazdach do Grecji – Grecos Holiday, które reprezentujemy w Bydgoszczy jako jeden z dwóch autoryzowanych punktów partnerskich w naszym mieście. Z przyjemnością objaśnimy wszelkie tajniki oferty Grecosa i odpowiemy na wasze pytania oraz wątpliwości, pomożemy sprecyzować ważne elementy idealnych wakacji uszytych na miarę waszych oczekiwań, zadbamy abyście otrzymali niezbędne informacje podczas wyjazdu i wyborze kierunku oraz hotelu. – Marcin Kowalewski

Planowania wakacji nie warto odkładać na ostatnią chwilę, zwłaszcza, gdy zamierzamy spędzić je z rodziną. Przystępując do niego już teraz będziemy mogli liczyć na najniższe ceny i najlepsze oferty. Na co jeszcze? Na spokój ducha i beztroskie oczekiwanie w czasie kolejnych, poprzedzających wakacje, miesięcy! Sprawdźcie aktualną ofertę bydgoskiego biura: http://alfamar.travelshops.pl/.


Facebook Icon