BydgoskieMarki - katalog firm lokalnych

Rodzinne wakacje 2020 – zaczynamy planowanie

lis 12, 2019 dodane przez BydgoskieMarki.pl

Choć do przyszłorocznych wakacji pozostało jeszcze wiele miesięcy, biuro podróży Alfamar już dziś zachęca do ich zaplanowania. Dlaczego warto przystąpić do niego jak najwcześniej i czy wyprawa z biurem podróży rzeczywiście się opłaca? A co, jeśli na wakacje zamierzamy wyjechać z dziećmi? Czy i do ich potrzeb wyprawa będzie dostosowana? Jeśli któreś z tych pytań zadajecie sobie i Wy, zapraszamy do lektury – postanowiliśmy na nie odpowiedzieć wraz z właścicielem biura Alfamar.

Jak wybrać kierunek podróży?

To pytanie, na które odpowiedź bynajmniej nie nie jest prosta. Każdy z nas ma inne oczekiwania – niektórzy pragną absolutnego relaksu, inni stawiają na aktywny wypoczynek. W ofercie biura Alfamar odpowiednie dla siebie wakacje znajdą przedstawiciele każdej z tych grup – od wielbicieli błogiego leniuchowania, po zapalonych globtroterów i miłośników zwiedzania. Alfamar oferuje wyprawy m.in. do Hiszpanii, Gruzji, Turcji, Egiptu, Bułgarii i Tunezji.

Samodzielnie czy z biurem podróży?

Na to pytanie próżno szukać jednej, uniwersalnej odpowiedzi. Niektórzy preferują samodzielną organizację wakacji, inni w wakacje pragną skoncentrować się tylko i wyłącznie na wypoczynku, zdejmując ze swych barków ciężar przygotowań. Dla nich zorganizowane od A do Z wczasy są doskonałym wyborem! Zwłaszcza, gdy decydują się na podróż z doświadczonym, wyspecjalizowanym biurem podróży. Wzrasta wówczas nie tylko komfort wyprawy i spokój ducha jej uczestników, ale także bezpieczeństwo.

Jak wybrać biuro podróży?

Wybierając biuro podróży warto upewnić się, że wyjeżdżamy z prawdziwymi pasjonatami, którzy doskonale znają miejsca, w które nas zabiorą. Właściciel biura Alfamar w podróży spędził już 21 lat, a swą działalność prowadzi od ponad 7 – to najlepiej świadczy o jego pasji (http://alfamar.travelshops.pl/poznajmy_sie)! Przekonuje o niej również jego geograficzne wykształcenie oraz liczne publikacje na temat podróży, m.in. w Tygodniku Bydgoskim. Na co jeszcze warto zwracać uwagę? Przede wszystkim na dostosowanie wyprawy do naszych potrzeb – zwłaszcza, gdy podróżujemy z rodziną – oraz uprawnienia i certyfikaty. W przypadku certyfikatu specjalisty ds. Hiszpanii biura Alfamar mamy bowiem pewność, że nad naszymi wakacjami czuwać będą fachowcy.

Wakacje szyte miarę

Wakacje z dziećmi wyglądają inaczej niż te, na które wyjeżdżamy z partnerem czy przyjaciółmi. Dobrze by było, aby biuro podróży, z którym planujemy wakacje, oferowało różne, dostosowane do naszych potrzeb możliwości. Obejmować one powinny nie tylko wybór odpowiedniego kierunku podróży, ale także środków transportu, hoteli, atrakcji i udogodnień. By zapewnić swoim klientom najlepsze, najbardziej dostosowane do ich oczekiwań wczasy, właściciel biura Alfamar conajmniej kilka razy w roku podróżuje do różnych krajów. Na miejscu ma możliwość, aby  samodzielnie weryfikować standard hoteli i odkrywać najciekawsze dla swych klientów atrakcje.

Najlepsza oferta na rynku

Planując wakacje pod uwagę brać musimy nie tylko nasze oczekiwania, ale także możliwości finansowe. Alfamar w przeciwieństwie do innych biur, daje nam gwarancję najniższej ceny! Co więcej, umożliwia zakup wczasów na raty i szczególnie niskie ceny przy wczesnej rezerwacji. Ci, którzy chcieliby na wakacyjnej wyprawie sporo zaoszczędzić, mogą również zdecydować się na wakacje z centrum last minute.

Jesteśmy specjalistami od wyjazdów do Grecji, znamy ją jak mało kto w regionie, wiedzieliśmy prawie każdą wyspę i region na lądzie, oraz osobiście wizytowaliśmy setki hoteli w Grecji w ostatnich latach dzięki temu doceniało nas także największe z biur specjalizujących się w wyjazdach do Grecji – Grecos Holiday, które reprezentujemy w Bydgoszczy jako jeden z dwóch autoryzowanych punktów partnerskich w naszym mieście. Z przyjemnością objaśnimy wszelkie tajniki oferty Grecosa i odpowiemy na wasze pytania oraz wątpliwości, pomożemy sprecyzować ważne elementy idealnych wakacji uszytych na miarę waszych oczekiwań, zadbamy abyście otrzymali niezbędne informacje podczas wyjazdu i wyborze kierunku oraz hotelu. – Marcin Kowalewski

Planowania wakacji nie warto odkładać na ostatnią chwilę, zwłaszcza, gdy zamierzamy spędzić je z rodziną. Przystępując do niego już teraz będziemy mogli liczyć na najniższe ceny i najlepsze oferty. Na co jeszcze? Na spokój ducha i beztroskie oczekiwanie w czasie kolejnych, poprzedzających wakacje, miesięcy! Sprawdźcie aktualną ofertę bydgoskiego biura: http://alfamar.travelshops.pl/.


Facebook Icon