BydgoskieMarki - katalog firm lokalnych

Yale – poznaj widoącą markę w EMTOR

lip 23, 2020 dodane przez BydgoskieMarki.pl

Niskie koszty utrzymania oraz niesamowita wydajność. W ten sposób można najprościej określić produkty marki Yale. Firma, która powstała w 1840 roku może poszczycić się miedzy innymi wprowadzeniem pierwszego wózka elektrycznego na rynek europejski. Dzisiaj Yale to nowoczesne technologie i pełna gama produktów od wózków czołowych po wyposażenie magazynów.

Emtor i Yale

W 2009 roku EMTOR nawiązał współpracę z firmą NACCO Materials Handling Europe – producentem marki Yale. Dzięki temu w ofercie toruńskiej firmy znajdziemy pełna ofertę wózków elektrycznych, paletowych, podnośnikowych. Jedną z ciekawszych funkcji wózków marki Yale jest funkcja SMART Lift. Jest to system automatycznego podnoszenia palet przy jednym naciśnięciu przycisku podnoszenia. Umożliwia to operatorowi podnoszenie ładunków i rozpoczęcie transportu palety przed jej pełnym podniesieniem, eliminując konieczność ciągłego przytrzymywania przez operatora przycisku podnoszenia. Opcja dostępna jest w modelach z serii Yale® MP16-22. Kolejną zasługującą na uwagę ciekawostką, charakterystyczną dla wózków marki Yale jest laserowy wskaźnik wideł. Pozycjonowanie laserowe umożliwia szybszą i bezpieczniejszą pracę z ładunkami na wysokościach. Laser emituje czerwoną wiązkę i precyzyjnie wskazuje operatorowi, na jaką wysokość powinien unieść widły, aby bezpiecznie podnieść konkretną paletę. Opcja dostępna jest w modelach z serii Yale® MR.

Nowe i używane

W aktualnej ofercie firmy EMTOR znajdziecie Państwo nowe oraz używane produkty marki Yale. W zależności od potrzeb eksperci firmowi pomogą dobrać produkty pod szczegółowe wymagania klienta, biorąc pod uwagę zakres pracy oraz warunki. Największym atutem tej oferty jest uzupełnienie jej o specjalistyczny serwis, który wspomagany jest magazynem z bogatą ilością części zamiennych, które dodatkowo jesteśmy w stanie kupić w sklepie internetowym. Emtor posiada aktualnie 8 udziałów na terenie całego kraju poczynając od Gdańska kończąc na Krakowie.

Największy spalinowy wózek widłowy

16 Lipca został zaprezentowany najnowszy produkt w ofercie firmy Emtor. Jest nim Yale® GDP160EF12. Seria EF12 oferuje najlepszą trakcję, zdolność pokonywania wzniesień, siłę pociągową, prędkość jazdy/podnoszenia oraz doskonałą zwrotność, nadającą się idealnie do pracy wewnątrz budynków. Silniki wysokoprężne zgodne z normą Stage IV wykorzystują system recyrkulacji spalin (EGR), katalizator utleniający (DOC) oraz technologię selektywnej redukcji katalitycznej (SCR) w celu znacznego ograniczenia emisji spalin, co jest w pełni zgodne z polityką dot. ochrony środowiska.


Facebook Icon