BydgoskieMarki - katalog firm lokalnych

Osłony okienne Haroma

wrz 24, 2020 dodane przez BydgoskieMarki.pl

Osłony okienne są niezbędnym elementem wyposażenia wnętrza. Jest tak nie tylko z uwagi na ich niezaprzeczalną funkcjonalność. Coraz częściej stają się one ważnym elementem wystroju danego pomieszczenia, który nadaje mu odpowiedni charakter i wpisuje się w konkretny styl. Wiele ciekawych typów osłon oferuje bydgoska firma Haroma, która zajmuje się produkcją osłon okiennych od wielu lat.

Obecnie coraz więcej osób rezygnuje z firan oraz zasłon. Osłony okienne są bardziej funkcjonalne, łatwiejsze do utrzymania w czystości i zdecydowanie lepiej wpisują się w styl nowoczesnych wnętrz. Firma Haroma oferuje szereg rozwiązań, które są nie tylko praktyczne, ale także stylowe. W bogatej ofercie bydgoskiej firmy znajdują się między innymi roletki materiałowe, plisy oraz cieszące się w ostatnim czasie dużym powodzeniem roletki dzień i noc.

Roletki materiałowe w prowadnicach lub wolnowiszące

Roletki materiałowe to klasyka jeśli chodzi o rodzaje osłon okiennych. Świetnie pasują do każdego wnętrza. W zależności od wybranego materiału mogą pełnić funkcję całkowicie zaciemniającą lub wpuszczać odrobinę światła do pomieszczenia jednocześnie zasłaniając okno. To opcja, która sprawdzi idealnie niezależnie od tego, czy w oknach wiszą firanki czy też nie. Tego typu roletki sterujemy za pomocą łańcuszka. Firma Haroma oferuje roletki materiałowe na prowadnicach lub wolnowiszące. Do wyboru mamy cały wachlarz materiałów w tym także dzień i noc.

Roletki dzień i noc

W ofercie bydgoskiej firmy Haroma znajdziemy cieszące się ogromną popularnością roletki dzień i noc. Jest to system idealny dla osób wymagających, którym zależy na możliwości całkowitego oraz częściowego zasłonienia okna. Dzięki funkcji roletek dzień i noc mamy możliwość podniesienia rolety i uniesienia jej na dowolną wysokość, ale dodatkowo system naprzemiennych jasnych oraz ziemnych pasów pozwala nam na regulowanie poziomu zaciemnienia pomieszczenia. Dzięki temu rozwiązaniu możemy kontrolować promienie słoneczne oraz światło wpuszczane przez okno.

Plisy

Alternatywne rozwiązanie dla tradycyjnych rolet to plisy. Są to prasowane w harmonijkę osłony okienne, którymi sterujemy ręcznie zarówno od góry, jak i od dołu. Takie właściwości pozwalają nam na precyzyjne ustawienie ich w taki sposób, aby ograniczyć wpadanie do pomieszczenia rażących promieni słonecznych. Jednocześnie nie tracimy światła w pomieszczeniu, gdyż zasłaniamy jedynie fragment okna przez który wpada słońce. Plisy sprawdzą się w pomieszczeniach, w których zależy nam na dużej ilości światła.

Zapraszamy do odwiedzenia strony haroma.pl i zapoznania się z ich szeroką ofertą. Znajdą tam Państwo nie tylko ogromny wybór różnego rodzaju osłon okiennych, ale także wzorów oraz materiałów, które wpiszą się w indywidualny charakter każdego wnętrza.


Facebook Icon