BydgoskieMarki - katalog firm lokalnych

1000 bezdotykowych urządzeń do dezynfekcji rąk dla Poznania od bydgoskiego PIXEL-a!

paź 26, 2020 dodane przez BydgoskieMarki.pl

Bydgoska firma PIXEL Sp. z o.o. słynąca przede wszystkim z produkcji rozwiązań elektronicznych i informatycznych dla transportu miejskiego, postanowiła zareagować na bieżącą sytuację związaną z pandemią koronawirusa i wyprodukowała urządzenie do dezynfekcji rąk.

– Przewagą naszego dezynfektora jest m.in. to, że produkt kompleksowo powstaje w PIXEL-u. Zaprojektowaliśmy i wyprodukowaliśmy elektronikę i mechanikę urządzenia, otaczamy produkt opieką serwisową. Kupujący nasz dezynfektor ma pewność, że ewentualna reklamacja urządzenia zostanie rozpatrzona bardzo szybko, ponieważ jesteśmy niezależni od firm trzecich w jego produkcji. – mówi Anna Górecka z firmy PIXEL Sp. z o.o.

Dezynfektor firmy PIXEL wyposażony jest w wysokiej jakości czujnik dozujący odpowiednią dawkę płynu do dyszy rozpylającej. Wymierzona ilość płynu wpływa na wysoką wydajność urządzenia – w przypadku małego dezynfektora, w którym mieści się zbiornik o pojemności 1,5 litra wyliczono powyżej 3000 operacji. Z kolei dla urządzenia dużego, wolnostojącego, który pomieści większy zbiornik, wyliczono minimum 10000 operacji / 5 litrów płynu.

Kolejnymi atutami urządzenia jest solidna metalowa konstrukcja, która już dziś z powodzeniem sprawdza się m.in. w ciężkich warunkach transportu miejskiego. – W poznańskich autobusach i tramwajach zamontowanych jest już ponad 630 bezdotykowych urządzeń do dezynfekcji rąk. W tym momencie dostarczamy do stolicy wielkopolski koleje dezynfektory. Poznań to nie jest jedynie miasto, które zdecydowało się na nasze rozwiązanie. – informuje Anna Górecka.
Widząc duże zainteresowanie produktem, PIXEL utworzył stronę internetową www.dezynfektor.com oraz uruchomił sklep internetowy https://sklep.pixel.pl/.

W serwisie znaleźć można zarówno urządzenia do dezynfekcji rąk do montażu w pojazdach, jak i kilka wersji dezynfektorów stacjonarnych: montowane do ściany bądź wolnostojące. Urządzenia stacjonarne powstały z myślą o firmach, szkołach, urzędach, miejscach gdzie gromadzą i przemieszczają się ludzie.
Sprawdzony producent

PIXEL Sp. z o.o. działa na polskim rynku od 1994 roku. Firma wielokrotnie nagradzana za wprowadzanie na rynek innowacyjnych rozwiązań, które znacząco wpływają na rozwój transportu publicznego w kraju, a coraz częściej zagranicą. Ostatnie prace prowadzone przez firmę skierowane są w stronę ekoinnowacyjności oraz rozwiązań wpisujących się w rozwój inteligentnego miasta.

W październiku 2020 r. PIXEL uruchomił w białostockiej komunikacji miejskiej Smart Taryfę BKM, która polega na automatycznym wyliczaniu przez system najbardziej korzystaj kwoty rozliczenia za przejazd, biorąc pod uwagę ich ilość, czas oraz strefy taryfowe w których podróżował pasażer w ciągu ostatniej dobry rozliczeniowej. Rozliczenie w modelu MTT/PaYG jest pierwszym tego typu wdrożeniem w Polsce, po Londynie czy czeskiej Ostrawie, które wyróżnia m.in. agregacja płatności za przejazd, wykorzystanie dynamicznego kalkulatora opłat taryfowych, dedykowany dla pasażera portal z historią podróży. Więcej informacji o bydgoskiej marce PIXEL Sp. z o.o. można znaleźć m.in. na stronie firmy www.pixel.pl


Facebook Icon