BydgoskieMarki - katalog firm lokalnych

Hip-hop zawładnie bydgoską sceną. RapTour 2021 w HSW Łuczniczka

sty 5, 2021 dodane przez BydgoskieMarki.pl

Kto z was czeka na koncerty? Bydgoska firma Adria Art szykuje nie lada gratkę dla fanów hip-hopu. Nowa trasa RapTour 2021 skupi najważniejsze nazwiska tego gatunku. Wystąpią: Białas, Miły ATZ, OKI i Włodi.

W minionym roku wydarzenia kulturalne odbywały się od święta, w niepełnych salach lub wcale. W 2021 kultura ruszy z kopyta! Z niecierpliwością czekamy na wyjątkowe wydarzenia – koncerty, spektakle i występy kabaretów. Jednym z nich z pewnością będzie organizowana po raz pierwszy hiphopowa trasa RapTour. Sprawdźcie, kto zawładnie sceną w bydgoskiej hali Łuczniczka.

RapTour 2021 w Bydgoszczy

Lubicie hip-hop? A może znacie osobę, która zna rapowe kawałki na pamięć i nie opuszcza żadnego koncertu? Mamy coś dla was. Pierwsza, ogólnopolska trasa koncertowa RapTour (www.raptour.pl) rozpocznie się w Bydgoszczy – 17 kwietnia o godz. 19.00. Zagrają Włodi, Białas, OKI i Miły ATZ. Już dzisiaj możecie kupić bilety na to wyjątkowe wydarzenie. Organizator podzielił bilety na cztery pule. Do 11 stycznia za czterogodzinny koncert zapłacicie 89 zł! Warto się spieszyć, bo w dniu wydarzenia cena wzrośnie do 120 zł.

RapTour Bydgoszcz: wystąpią Białas, OKI, Miły ATZ i Włodi

RapTour 2021 ściągnie do Bydgoszczy najważniejszych hiphopowców. Na scenie wystąpi m.in. dwóch artystów TOP 10 według serwisu muzycznego Spotify. Wśród nich pojawi się Białas, autor wielu tekstów, freestyle’owiec. Białas, który właściwie nazywa się Mateusz Karaś, był wielokrotnie nagradzany. Na jego muzycznej półce można zobaczyć dwie złote oraz trzy platynowe płyty. W jego wykonaniu usłyszymy m.in. „W imię Ojca Trapu”. Będzie moc!

Dla publiczności wystąpi także OKI, czyli Oskar Kamiński pochodzący z Lubina. OKI w swoim stylu skupia się na emocjach, przekazuje dobrą energię i ma niesamowity kontakt z publicznością. Jego pierwsze kawałki powstały w 2013 roku, a cała historia zaczęła się od „Szanuj EP”, płyty wydanej rok później. OKI swoją największą popularność zyskał w 2018 roku dzięki wydaniu płyty „Oki & Nearr”.

Kolejny artysta to Miły ATZ, łączący grime i UK garage. Mówi o sobie „hiphopowa dusza”. Wychował się na Pei i Slums Attack. Dzisiaj sam tworzy i freestyle’uje. Debiutancki album Miłego pt. „Czarny Swing” ukazał się nakładem Def Jam Recordings Poland i zadebiutował na czwartym miejscu OLiS.

Kto z was zna Molesta Ewenement? W Bydgoszczy pojawi się współzałożyciel tego zespołu – Włodi. Jeśli nie znacie jego historii, warto obejrzeć dokument pt. „Skandal. Ewenement Molesty” i poznać historię zespołu z Ursynowa. Włodi ma na swoim koncie m.in. sześć solowych albumów, to pionier ulicznego rapu, a także zdobywca złotej płyty za „Wszystko z dymem” z 2014 roku.

RapTour w Bydgoszczy to dopiero początek

Jak zapewnia bydgoski organizator Adria Art, RapTour w mieście nad Brdą to dopiero początek koncertowej, hiphopowej trasy w 2021 roku. Czterogodzinny występ pojawi się również w Koszalinie w Hali Widowiskowo-Sportowej. W tym mieście lekko zmieni się skład, a na scenie zamiast Białasa pojawi się zespół Polska Wersja.

Gdzie jeszcze zagości hip-hop? Wszystkie informacje o trasie koncertowej dostępne będą na stronie internetowej RapTour (www.raptour.pl). Tutaj też kupicie bilety i przeczytacie informacje o artystach.


Facebook Icon